مدیر اپ استور حساب توییتر خود را غیرفعال کرده است

دیجیتال/ فیل شیلر، رئیس رویدادهای اپل و اپ استور، ظاهراً در پی تغییرات اخیر در توییتر، تصمیم به غیرفعال کردن حساب کاربری خود در این شبکه اجتماعی گرفته است.

فیل شیلر، رئیس رویدادهای اپل و اپ استور، پس از تغییرات هفته های اخیر در توییتر، تصمیم گرفت حساب کاربری خود را در این شبکه اجتماعی غیرفعال کند.

حساب کاربری فیل شیلر در توییتر ساعاتی پیش غیرفعال شد و زمانی که کاربران به اکانت وی مراجعه می کنند با عبارت «این حساب وجود ندارد» مواجه می شوند.

اکانت شیلر 265800 فالوور داشت و قبل از ورود سرویس توییتر آبی مالک جدید الون ماسک، الون ماسک، با برچسب آبی تگ شده بود. شیلر معمولاً از حساب خود برای تبلیغ محصولات، خدمات و نرم افزارهای جدید اپل و همچنین راهی برای برقراری ارتباط با مشتریان اپل استفاده می کند.

مشخص نیست چرا حساب توییتر شیلر غیرفعال شده است
در حال حاضر مشخص نیست که چرا حساب کاربری توییتر مدیر اپ استور غیرفعال شده است، اما احتمالاً به دلیل سوء مدیریت ایلان ماسک در توییتر است. ثروتمندترین مرد جهان چند هفته پیش این شبکه اجتماعی را تصاحب کرد اما در همین مدت کوتاه توییتر با مشکلات زیادی مواجه شد.

اکنون توییتر نسبت به گذشته کارمندان بسیار کمتری دارد و همچنین نظارت کمتری بر محتوای ارسال شده در آن نسبت به گذشته وجود دارد. ایلان ماسک که قول داده بود از طریق تشکیل یک هیئت نظارت محتوا، توییتر بر محتوا نظارت داشته باشد و همچنین حساب‌های معلق از طریق این هیئت بازگردانده شوند، دو روز پیش بدون وجود چنین تابلویی شروع به بازگردانی حساب‌ها کرد که قابل توجه‌ترین آن بود. که از آن روایت دونالد ترامپ، رئیس جمهور ایالات متحده است.

  تصویری از نسخه آزمایشی کارت گرافیک AMD Radeon RX 7900 XTX فاش شد.

به نظر می رسد این تغییرات باعث شده تا مدیر اپ استور تصمیم به بستن اکانت توییتر خود بگیرد. البته این احتمال وجود دارد که سایر مدیران اپل در آینده کاری مشابه انجام دهند یا رابطه اپل و توییتر از بین برود.

تیم کوک، مدیرعامل اپل چند روز پیش در مصاحبه ای گفت که امیدوار است توییتر تحت مدیریت جدید به نظارت بر محتوا پایبند باشد. با وجود این گفته، اگر در آینده توییتر نتواند با استانداردهای مدیریت محتوای اپل یا حتی گوگل کنار بیاید، اپلیکیشن این شبکه اجتماعی از اپ استور و فروشگاه های گوگل پلی حذف خواهد شد.

منبع: آخرین خبر

دیدگاهتان را بنویسید