اعلام حجم به روز رسانی برای روز اول نسخه PS4 پروتکل Callisto

به روز رسانی روز اول نسخه پلی استیشن 4 پروتکل Callisto شامل بهبودهای پایداری و رفع اشکال است.

اگرچه طرفداران برای تجربه The Callisto Protocol باید تا 2 دسامبر منتظر بمانند، اما اکنون در میان جدیدترین اخبار بازی، با خبر شدیم که استودیو Striking Distance آپدیت روز اول بازی را برای نسخه پلی استیشن 4 منتشر کرده است. طبق راهنمای گیمرهای مبتدی، این آپدیت 26.9 گیگابایت حجم دارد.

متأسفانه، جزئیات زیادی در مورد به‌روزرسانی روز 1 پروتکل Callisto منتشر نشده است، و یادداشت‌های همراه به سادگی بیان می‌کنند که این به‌روزرسانی شامل «رفع اشکالات، به‌روزرسانی‌ها و بهبودهای کلی» است. اندازه بازی کنسول ایکس باکس وان نیز همراه با اندازه به روز رسانی روز اول ذکر شده است. همانطور که در فروشگاه مایکروسافت مشاهده می شود، بازی Callisto Protocol حدود 46.28 گیگابایت در کنسول نسل هشتم مایکروسافت خواهد بود.

جزئیات لیست تروفی های The Callisto Protocol نیز اخیرا منتشر شده است. این بازی بسته به پلتفرم انتخابی بازیکنان دارای 27 تروفی یا اچیومنت خواهد بود که 7 مورد طلا، 9 عدد نقره، یکی پلاتین و بقیه برنز خواهد بود. بازی Callisto Protocol در زمان عرضه برای کاربران پلتفرم های پلی استیشن 5، پلی استیشن 4 و ایکس باکس سری ایکس در دسترس خواهد بود. Xbox Series S، Xbox One و PC گنجانده شده است.

  بازی Mario + Rabbids Kingdom Battle به 10 میلیون بازیکن رسیده است

دیدگاهتان را بنویسید