ایجاد نسخه ای از دسته Xbox 360 برای کنسول های فعلی Xbox

هایپرکین در حال ساخت نسخه ای مجاز از کنسول Xbox 360 است که با رایانه های شخصی و کنسول های نسل هشتم و نهم مایکروسافت سازگار خواهد بود.

هایپرکین که سابقه ساخت کپی از کنترلر ایکس باکس دوک را دارد، قصد دارد این کار را با کنترلر ایکس باکس 360 تکرار کند، این دسته که زنون نام دارد، یک کپی مجاز از دسته ای است که برای اولین بار در 2005 و با کنسول نسل هفتم ایکس باکس منتشر شد. تاریخ عرضه و قیمت Xenon در حال حاضر مشخص نیست، اما برای PC، Xbox One و Xbox Series X در دسترس خواهد بود. سازگار با Xbox Series S.

این دسته در چهار رنگ سفید، مشکی، صورتی و قرمز عرضه خواهد شد. از آنجایی که این گریپ کاربران کنسول های نسل جدید را هدف قرار می دهد، طبیعی است که زنون کپی دقیقی از گریپ ایکس باکس 360 نباشد و تغییراتی در آن اعمال شود. دکمه های Start و Back با دکمه های Menu و View در کنترلرهای جدید Xbox جایگزین شده اند.

رنگ دسته زنون Xbox 360

علاوه بر این، یک دکمه اشتراک گذاری در وسط دستگیره تعبیه شده است تا اطمینان حاصل شود که عملکرد آن کمتر از دسته های استاندارد سری Xbox X/S نیست. هر مجموعه زنون دارای جک 3.5 میلی متری هدفون است و با کابل Type-C شارژ می شود. نام این دسته از XCPU گرفته شده است که همان پردازنده ای است که در کنسول Xbox 360 با کد Xenon استفاده می شود.

در سال 2018، هایپرکین یک کپی رسمی از کنسول اصلی ایکس باکس را با نام دوک منتشر کرد. گروهی که به بزرگی شهرت داشتند. اگرچه این مقوله در زمان عرضه مورد انتقاد قرار گرفت، اما سیموس بلیکلیطراح آن پس از پانزده سال با فیل اسپنسر برای بازگرداندن آن که توسط رئیس ایکس باکس تایید شده بود تماس گرفته شد. این کنترلر بازطراحی شده همچنین دارای چندین تغییر دکمه برای سازگاری آن با Xbox One است و دارای یک صفحه OLED در وسط است که وقتی کنترلر روشن است صفحه اصلی Xbox را نشان می دهد.

  OnePlus Nord N300 رونمایی شد. گوشی بسیار گران قیمت و زیبا

دیدگاهتان را بنویسید