باس مبارزات در تریلر جدید بازی Lost Soul Aside

استودیو UltiZero در تریلر جدید گیم پلی Lost Soul Aside، باس فایت را به نمایش گذاشت.

همانطور که اخیرا گزارش شده است، Sony Interactive Entertainment قصد دارد بازی UltiZero Games بازی Lost Soul Aside را در سال 2024 به عنوان بخشی از پروژه China Hero خود منتشر کند. این بازی هک اند اسلش اولین بار در سال 2016 معرفی شد و با توجه به سیستم مبارزه ای خاص خود توانست نظر مخاطبان را به خود جلب کند. حال استودیوی سازنده تریلر جدیدی از این بازی منتشر کرده است که در آن شاهد بخش هایی از گیم پلی و باس مبارزات هستیم.

داستان Lost Soul Aside بر روی شخصیت Kazer تمرکز دارد که با یک همزیست به نام Arena ادغام می شود. این دو علاوه بر مقابله با دشمنان زیادی در طول مسیر، باید از طرق مختلف با هم همکاری کنند تا زنده بمانند. دنیای بازی Lost Soul Aside ترکیبی از عناصر فانتزی و علمی تخیلی دارد و بازیکنان می توانند علاوه بر چندین سلاح از توانایی های مختلفی برای کشتن دشمنان استفاده کنند.

شخصیت اصلی Long Soul Aside

در حالی که Lost Soul Aside در ابتدا توسعه خود را تحت یانگ بینگ آغاز کرد، استودیوی UltiZero Games در ژانویه 2017 تاسیس شد و اکنون بیش از 40 توسعه دهنده دارد. اگرچه بازی Lost Soul Aside چندین بار به تعویق افتاده است، اما به گفته یانگ، این پروژه به طور پیوسته در حال پیشرفت است: “با حمایت قوی پروژه China Hero بخش سرگرمی های تعاملی سونی، همراه با بودجه توسعه و فرصتی برای معرفی بازی Lost Soul کنار برای عموم در سراسر جهان، روند توسعه بازی به طور پیوسته در حال پیشرفت است و ما مشتاقانه منتظر ارائه جزئیات بیشتر هستیم.”

  بررسی Samsung Galaxy S22 Ultra

دانلود ویدیو آپارات

بازی Lost Soul Aside برای عرضه بر روی دو کنسول پلی استیشن 4 و پلی استیشن 5 در حال توسعه است. تیم سازنده در هفته های آینده جزئیات بیشتری را منتشر خواهد کرد.

نظر شما در مورد اخبار بازی چیست؟ آن را با تیم زومجی به اشتراک بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید