فرصتی برای ایجاد نسخه جدیدی از ترسناک و بقای سریال Alien

بر اساس گزارشی از تام هندرسون، نسخه جدیدی از فیلم ترسناک بقا Alien در حال توسعه است و احتمالا در تعطیلات 2023 منتشر خواهد شد.

طرفداران سری Alien از زمانی که Creative Assembly در سال 2014 Alien: Isolation را منتشر کرد، امیدوار به دنباله‌ای برای بازی ویدیویی ترسناک بقا بودند، اما تاکنون این اتفاق نیفتاده است. با این حال به نظر می رسد انتظار طرفداران برای معرفی نسخه های جدید این سری رو به پایان است.

طبق گزارش منتشر شده توسط تام هندرسون، یک بازی جدید ترسناک بقا AAA از سری Alien در دست ساخت است. اگرچه هنوز مشخص نیست که کدام استودیو این پروژه را انجام می دهد، هندرسون ادعا می کند که سازندگان هنگام ساخت این بازی از سری Resident Evil و Dead Space الهام گرفته اند و تصمیم گرفته اند آن را برای عرضه تعطیلات در سال 2023 برای رایانه های شخصی و کنسول های نسل نهم آزمایش کنند. . ظاهرا این بازی با نام رمز Marathon در حال ساخت است.

هندرسون همچنین توضیح داد که سگا برنامه‌هایی برای ساخت دنباله‌ای برای Alien: Isolation دارد و این پروژه یا در مراحل اولیه توسعه قرار دارد یا وارد فاز تولید شده است. البته هنوز خبری در مورد تمایل Creative Assembly برای انجام این پروژه وجود ندارد. مهمتر از آن، هندرسون هنوز مطمئن نیست که پروژه وجود داشته باشد.

زنومورف در فیلم بیگانه

چه دنباله‌ای برای Alien: Isolation در دست ساخت است یا خیر، اگر قرار است یک بازی ترسناک بقای بیگانه در سال 2023 منتشر شود، باید منتظر بمانیم و ببینیم چه زمانی رونمایی می‌شود. با نزدیک شدن به تاریخ رویداد The Game Awards امسال که در تاریخ 8 دسامبر (17 آوریل) برگزار می شود، فرصت نمایش این بازی افزایش می یابد.

  PCI-SIG نگران خطرات احتمالی استفاده از آداپتور تبدیل 12VHPWR است.

در حال حاضر دو بازی از سری Alien رسما معرفی شده اند و در حال ساخت هستند. Focus Entertainment و Tyndalus Interactive Studio بازی اکشن تک نفره و تیمی Aliens: Dark Descent را توسعه می دهند. نسخه VR که هنوز عنوان نشده از این سری نیز در دست ساخت است.

نظر شما در مورد این خبر چیست؟ آن را با تیم زومجی و سایر کاربران به اشتراک بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید