Deus Ex Go و دیگر بازی های موبایل از استودیوی سابق Square Enix دیگر در دسترس نیستند

از سال آینده، بازیکنان دیگر نمی‌توانند بازی‌های موبایلی استودیوی Onoma مانند Deus Ex Go و Hitman Sniper: The Shadows را امتحان کنند.

در این هفته، استودیو Onoma یا همان Square Enix Montreal سابق، توسط Embriser Group بسته می‌شود و برخی از بازی‌های موبایل این سازنده نیز برای همیشه از دسترس خارج خواهند شد. قبل از آخرین روز کاری در 24 نوامبر، استودیو Unama اعلام کرد که Deus Ex Go، Hitman Sniper: The Shadows، Arena Battle Champions و Space Invaders: Hidden Heroes از 4 ژانویه (14 دسامبر) در دسترس نخواهند بود.

این بازی‌های تلفن همراه در تاریخ ۱ دسامبر (۱۰ دسامبر) از Google Play و اپ استور حذف خواهند شد و بازیکنان فقط می‌توانند آن‌ها را تا زمانی که در ۴ ژانویه ۲۰۲۳ (۱۴ دسامبر ۱۴۰۱) غیرفعال شوند، امتحان کنند. از امروز، گیمرها دیگر نمی توانند در این آثار خریدهای درون برنامه ای انجام دهند و استودیو Onoma از کاربران می خواهد تا قبل از بسته شدن بازی ها، از محتوایی که قبلا خریداری کرده اند برای بازی ها استفاده کنند.

اگرچه شرکت ها پس از مدتی به دلایل مختلف از جمله کاهش محبوبیت گیمرها تصمیم به توقف پشتیبانی آنلاین و بستن سرورهای آثار قدیمی می گیرند، اما در این صورت به خصوص 4 بازی استودیو اسکوئر انیکس مونترال پس از تاریخ مشخص شده کاملاً تجربه نشده خواهند بود. از جمله این بازی ها می توان به بازی پازل محبوب Deus Ex Go و بازی موبایل Hitman Sniper: The Shadows اشاره کرد که کمتر از یک سال پیش منتشر شد.

سایر آثار مجموعه یوناما گو مانند لارا کرافت گو و هیتمن گو تحت تاثیر تعطیلی این استودیو قرار نخواهند گرفت و به فعالیت خود ادامه خواهند داد. اوایل سال جاری استودیو Onoma به همراه دیگر استودیوهای Western Square Enix توسط گروه Embracer خریداری شد. نام این استودیو در ماه اکتبر توسط Square Enix Montreal به Unama تغییر یافت و در ماه نوامبر Embriser خبر تعطیلی این استودیو بازی سازی را داد.

  سامسونگ فناوری ذخیره سازی UFS 4.0 را معرفی کرده است

دیدگاهتان را بنویسید