اشاره به تاریخ انتشار احتمالی GTA 6 در اسناد CMA مایکروسافت

در پاسخ به یکی از سوالات مطرح شده توسط CMA در رابطه با قرارداد Activision Blizzard، مایکروسافت تاریخ انتشار مورد انتظار GTA 6 را در سال 2024 اعلام کرد.

بخشی از متن گزارش جدید مایکروسافت به سازمان نظارتی بریتانیا CMA، که بر معامله این شرکت برای خرید اکتیویژن بلیزارد نظارت دارد، به وضوح نشان می‌دهد که انتظار می‌رود راک استار بازی Grand Theft Auto 6 را در سال 2024 منتشر کند. در این بیانیه آمده است: «چند سال پس از آن انتشار بازی Red Dead Redemption 2 توسط Take-Two Interactive، ناشر بازی GTA V. همچنین در نظر گرفته شده، در حال حاضر انتظار می رود که بازی Grand Theft Auto VI در سال 2024 راه اندازی خواهد شد.”

Rockstar Games تاکنون هیچ تاریخی را به عنوان تاریخ انتشار احتمالی GTA 6 اعلام نکرده است چندی پیش خبرهایی مبنی بر احتمال عرضه این بازی در سال 2025 منتشر شد. البته مشخص نیست که بالاخره راک استار اطلاعاتی در این مورد در اختیار طرفداران قرار خواهد داد یا خیر. اما در حال حاضر این موارد شایعه محتمل محسوب می شوند.

بازی GTA 6

این شرکت به طرفداران اطمینان داده است که افشای اطلاعات GTA 6 بر روند توسعه بازی تاثیری نخواهد داشت. گفته می شود که Rockstar بیش از 2 میلیارد دلار برای توسعه یکی از مورد انتظارترین بازی های تاریخ صنعت بازی های ویدیویی سرمایه گذاری کرده است. یکی از مهم ترین تغییرات این بازی نسبت به نسخه های قبلی، حضور یک شخصیت زن آمریکای لاتین به عنوان یکی از دو شخصیت اصلی قابل بازی GTA VI خواهد بود.

طبق گزارش شرایر، داستان بازی از داستان معروف بانی و کلاید، یک جفت قانون شکن قرن بیستم در ایالات متحده الهام گرفته شده است و همچنین سازندگان بازی سعی کرده اند از تحقیر و شوخی با اقلیت های نژادی مانند گروه های اسپانیایی زبان تا حد امکان بر خلاف بازی های قبلی سری GTA.

  نحوه حذف پس زمینه عکس در iOS 16

انتظار می رود GTA 6 برای رایانه های شخصی و کنسول های نسل فعلی منتشر شود. هنوز خبری در مورد پشتیبانی از کنسول نسل هشتم و زمان عرضه بازی منتشر نشده است.

دیدگاهتان را بنویسید