بودجه آواتار 2 نزدیک به 400 میلیون دلار در چین اعلام شد

فیلم Avatar: The Waterway در چین اکران می شود و اطلاعاتی از بودجه هنگفت این فیلم نیز فاش شده است.

در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، اطلاعات جدیدی از فیلم Avatar: The Way of Water منتشر شده است. طبق اطلاعات منتشر شده فیلم آواتار 2 با بودجه ای در حدود 350 میلیون تا 400 میلیون دلار تولید شده است که تنها شامل بودجه ساخت فیلم آواتار 2 می شود و این عدد شامل تبلیغات فیلم نمی شود. بنابراین، مصاحبه اخیر جیمز کامرون در مورد سودآوری Avatar: The Last Airbender و فروش فیلم که باید به آن دست یابد، بسیار منطقی است.

با این حال، فیلم Avatar: The Way of Water قرار است در چین منتشر شود. آواتار 2 نیز مانند آمریکای شمالی در تاریخ 16 دسامبر در چین منتشر خواهد شد. این خبر خوبی برای آواتار 2 و کامرون است. زیرا از زمان شیوع ویروس کرونا بسیاری از فیلم‌ها اجازه اکران در سینماهای چین را پیدا نکرده‌اند که آخرین آن‌ها Black Adam است.

آواتار که در سال 2009 منتشر شد، بیش از 2.9 میلیارد دلار در سرتاسر جهان فروش داشته است که بیش از 785 میلیون دلار در آمریکای شمالی و 2.138 میلیارد دلار در کشورهای دیگر است. بیشتر فروش فیلم آواتار متعلق به چین است که به طور دقیق بیش از 261.8 میلیون دلار از فیلم آواتار در آن کشور فروخته است. اکنون استودیو قرن بیستم امیدوار است که Avatar: The Way of Water موفقیت قسمت اول را در چین تکرار کند.

عکس هایی از فیلم آواتار: راه آب

سام ورثینگتون، زویی سالدانا، کیت وینسلت، استیون لانگ، سیگورنی ویور، سی سی سی پوندر، کلیف کورتیس، دیلیپ رائو، جولز دیوید مور، مت جرالد، اونا چاپلین، جیمی فلاترز، بریتین دالتون، ترینیتی بلیس، بیلی باس، دی گلو، فیلیپ ایوانز جونیور، برندن کاول، وین دیزل، میشل یوه، جمین کلمنت و جک چمپیوناز جمله بازیگرانی هستند که در چهار دنباله فیلم آواتار به ایفای نقش پرداختند.

  معرفی امکان سریال همکاری (Partner Track). زندگی روزمره یک وکیل جوان

Avatar: The Last Airbender در 16 دسامبر، Avatar 3 در 20 دسامبر 2024، Avatar 4 در 18 دسامبر 2026، و Avatar 5 در 22 دسامبر 2028 (2 ژانویه 1407) در سینماها اکران خواهند شد. او مسئولیت کارگردانی تمام قسمت های جدید آواتار را بر عهده دارد جیمز کامرون خواهد بود. کامرون علاوه بر کارگردانی با هم جاش فریدمن، ریک یافا، آماندا سیلور و شین سالرنوهمچنین مسئولیت نوشتن چهار دنباله فیلم آواتار را بر عهده دارد.

دیدگاهتان را بنویسید