تلاش استاد برای اجرای نقشه فرار در تریلر فصل دوم بازسازی کره ای سریال Money Heist

نتفلیکس تریلر کامل فصل دوم Money Heist: Korea – Joint Economic Area را منتشر کرد.

در میان جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، باخبر شدیم که شبکه آنلاین نتفلیکس نسخه کامل تریلر فصل دوم سریال Money Heist: Korea – Joint Economic Area را به اشتراک گذاشته است. فصل دوم این سریال اکشن قرار است در تاریخ 9 دسامبر پخش شود.

دانلود از آپارات

بازسازی کره‌ای سریال Money Heist داستان گروهی از دزدان درجه یک به رهبری نابغه‌ای به نام پروفسور را روایت می‌کند که با پوشیدن ماسک سالوادور دالی و لباس قرمز تلاش می‌کنند تا دزدی بی‌سابقه‌ای را در شبه جزیره کره انجام دهند. در قسمت دوم سریال Money Heist: Korea، پروفسور و گروهش سرانجام نقشه پیچیده فرار خود را اجرا می کنند، اما در طول مسیر با چندین اتفاق ناگوار روبرو می شوند که زندگی کل تیم را تهدید می کند.

یو جی ته به عنوان یک استاد پارک هی سو مثل برلین جون جونگ سو همانطور که توکیو، لی وون جونگ در نقش مسکو، کیم جی هون مثل دنور جونگ یون جو مانند نایروبی، لی هیون وو به عنوان ریو، کیم جی هون در نقش هلسینکی و لی کیو هو در نقش اسلو از جمله بازیگران بازسازی کره ای Money Heist هستند. کیم هونگ سان او کارگردانی سریال Money Heist: Korea را بر عهده دارد ریو یونگ جائه فیلمنامه نوشته شده است.

  بازیکنان راهی برای تجربه تقسیم صفحه نمایش Halo Infinite پیدا کرده اند

دیدگاهتان را بنویسید