توسعه دهنده Hitman به دنبال طراح سیستم کسب درآمد برای بازی معرفی نشده است

به نظر می رسد IO Interactive به دنبال یک طراح سیستم کسب درآمد برای پروژه چند نفره اعلام نشده خود است.

Studio IO Interactive موفق شد در دوران پس از انتشار از Hitman 3 پشتیبانی طولانی مدت داشته باشد. با این حال، نزدیک به دو سال از انتشار این بازی می گذرد و طرفداران مشتاق کسب اطلاعات در مورد بازی بعدی این استودیو هستند. در حالی که بعید است که IO Interactive جزئیات خاصی را به این زودی منتشر کند، اخیراً اطلاعات جالبی در مورد یکی از پروژه های اعلام نشده آنها منتشر شده است.

طبق آخرین آگهی استخدامی که توسط IO Interactive منتشر شده است، این استودیو در حال کار بر روی یک بازی اعلام نشده است که ظاهرا دارای عناصر چند نفره خواهد بود. در توضیح این آگهی استخدامی که برای جذب طراح سیستم کسب درآمد منتشر شده، آمده است: «این استودیو با توسعه این بازی منحصر به فرد، وارد دنیای نوظهور بازی های چند نفره می شود و معتقد است که این پروژه هم آینده استودیو و هم آینده استودیو است. رابطه ای خواهیم داشت این به ما شکل خواهد داد که در آینده با بازیکنان خود باشیم.

قاتل

البته شرکت IO Interactive رسما اعلام کرده که در حال کار بر روی یک بازی از سری جیمز باند با کد Project 007 است اما به احتمال زیاد پروژه جیمز باند یک بازی تک نفره داستان محور خواهد بود. همچنین در شرح وظایف سازنده ذکر شد که این پروژه چند نفره هنوز به طور رسمی تایید نشده است. اگرچه مدت هاست می دانیم که این تیم در حال کار روی یک بازی جدید جیمز باند است.

  بازی Lies of P در مراحل پایانی ساخت قرار دارد

این احتمال وجود دارد که بازی ذکر شده در آگهی استخدام Project Dragon باشد که ظاهراً یک بازی فانتزی، اکشن و نقش آفرینی آنلاین است که به طور انحصاری برای Xbox توسعه یافته است. با این حال، IO Interactive اعلام کرده است که حداقل تا سال 2025 هیچ بازی جدیدی منتشر نخواهد کرد. بنابراین دریافت جزئیات دقیق بازی های آینده از این توسعه دهنده کمی زمان می برد.

شما می توانید نظر خود را در مورد آخرین اخبار بازی با ما در میان بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید