جنون شرلوک در تریلر بازی بازسازی Sherlock Holmes: The Awakened

استودیو تریلر جدید بازسازی Sherlock Holmes: The Awakened Frogwares گیم پلی و محیط های متفاوتی را به نمایش گذاشت.

استودیو فراگورز به تازگی تریلر جدیدی از بازسازی فیلم Sherlock Holmes: The Awakened منتشر کرده است. این تریلر بخش های جدیدی از گیم پلی بازی را نیز در آن به نمایش می گذارد سرگئی اوگانسیانرئیس بخش انتشارات استودیو، به بازیکنان می گوید که از این بازی ترسناک و معمایی چه انتظاری داشته باشند.

در بازسازی Sherlock Holmes: The Awakened، بازیکنان باید در نقش شرلوک جوان و با همکاری دکتر واتسون برای حل پرونده های جنایی به پنج کشور در دو قاره مختلف سفر کنند. شرلوک باید ناپدید شدن افراد مختلفی را که در مناطق خاصی گزارش شده است، بررسی کند. در نهایت، شرلوک و واتسون به سرنخ هایی برخورد می کنند که آنها را به فرقه Cthulhu هدایت می کند. این پرونده برای شرلوک دشوار به نظر می رسد و او با جمع آوری شواهد و سرنخ ها بیشتر در جنون فرو خواهد رفت.

Sherlock Holmes: The Awakened از ابتدا با موتور Unreal Engine بازسازی شده است و دارای مکانیک های جدید بازی و تصاویر و انیمیشن های مدرن است. به گفته اوگانسیان، تکمیل داستان این بازسازی حدود 15 ساعت زمان می برد. اوگانسیان توضیح داد که برخی از توسعه دهندگان نسخه بازسازی شده هنوز درگیر جنگ روسیه با اوکراین هستند و افزود: “پیام ها، نگرانی و علاقه مداوم شما به ما کمک کرد سالم بمانیم و به ساخت بازی ادامه دهیم.”

دانلود ویدیو آپارات

نسخه بازسازی شده Sherlock Holmes: The Awakened قرار است در فوریه 2023 (بهمن یا مارس 1401) بر روی پلتفرم رایانه شخصی و کنسول های Nintendo Switch، PlayStation 5، PlayStation 4، Xbox One و Xbox Series X منتشر شود. Xbox Series S خواهد بود. منتشر شد.

  معرفی بازی Unawake با انتشار تریلر

می توانید نظرات خود را در مورد آخرین اخبار بازی با تیم زومجی در میان بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید