در بیانیه جدید سونی به عرضه PS6 پس از سال 2027 اشاره شده است

در بیانیه جدید سونی در رابطه با خرید اکتیویژن بلیزارد توسط مایکروسافت اشاره شده است که کنسول پلی استیشن 6 پس از پایان سال 2027 عرضه خواهد شد.

سونی در جدیدترین بیانیه خود در خصوص خرید احتمالی اکتیویژن بلیزارد توسط مایکروسافت رسما تایید کرد که قصد دارد کنسول پلی استیشن 6 را بسازد که البته با توجه به محبوبیت اکوسیستم پلی استیشن، این تایید تعجب آور نیست.

اگرچه سونی در این بیانیه طبیعتا تاریخ عرضه رسمی این کنسول نسل دهم را اعلام نکرده است، اما به زمان تقریبی آن اشاره کرده است. سونی در بیانیه جدید خود توضیح داد که مایکروسافت در پروپوزال خود اعلام کرده است که سری Call of Duty تا سال 2027 بر روی پلتفرم پلی استیشن عرضه خواهد شد.به گفته سونی، این امر مانع از عرضه نسخه های بعدی Callaf Duty بر روی نسل بعدی کنسول های پلی استیشن می شود. .

سونی در بیانیه ای اعلام کرد: زمانی که Sony Interactive Entertainment کنسول پلی استیشن نسل بعدی خود را عرضه می کند، دسترسی به سری Call of Duty و سایر بازی های Activision را از دست خواهد داد. این امر کنسول نسل بعدی را در برابر تغییرات کاربر آسیب پذیر می کند و متعاقباً رقابت پذیری آن را کاهش می دهد.

کنسول PS5

این اظهارات سونی به این معنی است که نسل بعدی کنسول پلی استیشن احتمالا پس از پایان سال 2027 عرضه می شود و همچنین نشان می دهد که سونی مانند دو نسل قبلی به چرخه عمر 7 تا 8 ساله پلی استیشن 5 امیدوار است. .

جزئیات دیگر در آخرین پرونده‌های سونی با تنظیم‌کننده بریتانیا فاش شد، که در آن سونی اشتراک‌های جدید پلی‌استیشن پلاس را نسبت به Xbox Game Pass، تمایل مایکروسافت برای تبدیل پلی‌استیشن به نینتندو، افزایش هزینه‌ها برای بازیکنان و شرایط بدتر برای توسعه‌دهندگان مقصر دانست.پس از خرید مایکروسافت. او به اکتیویژن بلیزارد اشاره کرد.

  فاش شدن تاریخ انتشار نسخه نسل نهم بازی The Witcher 3

شما می توانید نظرات خود را در مورد آخرین اخبار بازی با تیم زومجی و سایر کاربران به اشتراک بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید