معرفی Dead Island 2 شامل رونمایی از گیم پلی بازی خواهد بود

قرار است در تاریخ باشد دمویی از بازی Dead Island 2 در تاریخ 15 دسامبر (15 آذر) ساعت 23:30 به وقت تهران برگزار می شود که طی آن گیم پلی بازی ارائه می شود.

پس از اعلام تاخیر بازی Dead Island 2 در 8 می 1402 (28 آوریل 2023)، استودیو Dumbaster و شرکت Deep Silver اعلام کردند که عرضه بازی در 15 دسامبر (6 دسامبر) انجام خواهد شد. این دمو در ساعت 23:30 به وقت تهران (20:00 به وقت گرینویچ) پخش خواهد شد و دارای یک “ارائه گیم پلی انحصاری” است که “از طریق یک ماجراجویی سینمایی اکشن زنده و هیجان انگیز فاش خواهد شد.”

بدیهی است که این نمایش داستان سه بازمانده را دنبال می کند. زمانی که به دلیل شیوع یک ویروس مرموز در لس آنجلس که مردم آنجا را جاودانه کرده است، به دنبال مکانی امن می گردند. آنها عمارت متروکه یک سازنده فیلم و بازی های ویدیویی را جستجو می کنند که حاوی شگفتی های متعددی است. همچنین یک “پیش نمایش انحصاری” از بازی و ویژگی های آن وجود خواهد داشت. از آنجایی که این ویترین بر روی سه نفر تمرکز دارد، ممکن است شاهد رونمایی از بخش بازی های Co-op باشیم. با این حال باید تا آن روز صبر کنیم.

بازی Dead Island 2 برای پلی استیشن 4، پلی استیشن 5، ایکس باکس وان، ایکس باکس سری ایکس | Xbox Series S و PC در دسترس خواهند بود. با وجود تأخیر در بازی، سازنده اعلام کرد که ساخت بازی در مراحل پایانی خود قرار دارد و دلیل این تاخیر را توضیح داد: ما به این زمان نیاز داریم تا مطمئن شویم که می‌توانیم کاری را ارائه کنیم که به آن افتخار می‌کنیم.

  پیش بینی ابررایانه BCA برای قهرمان جام جهانی 2022؛ فینال دراماتیک در پیش است!

دیدگاهتان را بنویسید