نبرد Winter Soldier در تریلر بازی Marvel’s Avengers

استودیو Crystal Dynamics در تریلر جدید بازی Marvel’s Avengers، داستان و سیستم مبارزه ای شخصیت Winter Soldier را به نمایش گذاشت.

کریستال داینامیکس با انتقام جویان مارول به همه اهداف خود نرسید و آن را به یک بازی ایده آل برای طرفداران ابرقهرمانان مارول تبدیل کرد، اما همچنان متعهد به افزودن محتوای جدید به بازی است. سازنده اخیرا اعلام کرده است که باکی بارنز با نام مستعار The Winter Soldier به فهرست ابرقهرمانان فیلم Avengers Marvel اضافه خواهد شد. کریستال داینامیکس اخیراً در تریلر جدید، پیشینه این شخصیت، نقش او در داستان بازی و سیستم نبرد او را به نمایش گذاشته است.

در سال های اخیر، طرفداران دنیای مارول به خوبی با تاریخچه سرباز زمستانی آشنا شده اند و به نظر می رسد بخشی از داستان این شخصیت در بازی انتقام جویان مارول به شستشوی مغزی او توسط دیگر شرورها برمی گردد. به نظر می رسد مونیکا راپاچینی نیز در خط داستانی Winter Soldier نقش داشته باشد.

Crystal Dynamics اعلام کرده است که به‌روزرسانی Winter Soldier برای Marvel’s Avengers مجموعه جدیدی از ماموریت‌ها، عناصر تزئینی، غارت‌های جدید، مهارت‌ها و توانایی‌های جدید را برای باکی بارنز اضافه می‌کند.

دانلود ویدیو آپارات

Marvel’s Avengers اکنون بر روی پلتفرم‌های PC، PlayStation 5، PlayStation 4، Xbox One و Xbox Series X در دسترس است. Xbox Series S در دسترس است. آپدیت اضافه شدن Winter Soldier به این بازی در تاریخ 29 نوامبر سال جاری به دست بازیکنان خواهد رسید.

نظر شما در مورد این خبر چیست؟ آن را با تیم زومجی به اشتراک بگذارید.

  رولزرویس فانتوم منصوری معرفی شد

دیدگاهتان را بنویسید