نتفلیکس در حال ساخت یک بازی بزرگ جدید برای رایانه شخصی است

استودیوی تازه تاسیس نتفلیکس در لس آنجلس به دنبال استخدام یک کارگردان بازی برای توسعه یک بازی جدید AAA برای رایانه شخصی است.

به گزارش رسانه ها، شرکت سرگرمی نتفلیکس به دنبال یک کارگردان بازی برای استودیوی تازه تاسیس خود در لس آنجلس است. به همین منظور، یک آگهی شغلی جدید منتشر شده است که توضیح می دهد: “ما به دنبال یک مدیر خلاق بازی بسیار ماهر هستیم که به ما کمک کند جهت بازی و دیدگاه خلاقانه را برای یک بازی جدید AAA برای پلتفرم PC ارائه دهیم.”

شرح شغل به این شرح است: “به عنوان کارگردان بازی، شما کارگردان خلاق یکی از اولین نسل های بازی های اصلی خود نتفلیکس خواهید بود.” در حالی که اطلاعات بیشتری منتشر نشد، در نهایت این آگهی شغلی با این جمله به پایان می رسد: “تجربه با بازی های تیراندازی اول شخص و/یا شخص سوم ترجیح داده می شود.’

یک ماه پیش بود مایک وردومعاون نتفلیکس از ایجاد یک استودیوی بازی سازی جدید در لس آنجلس خبر داد و تایید کرد که این استودیو از چاکو سانی، تهیه کننده اجرایی Overwatch کارگردانی خواهد کرد. در شهریور ماه آفتابی است 2021 از بلیزارد منشعب شد و یکی از برجسته ترین نسخه های این شرکت در آن زمان بود. بلیزارد در بیانیه ای گفت که خروج او “برای گرفتن مرخصی است.”

لوگوی نتفلیکس

وردو درباره پیوستن به نتفلیکس گفت: «ما در حال افتتاح استودیوی جدید دیگری در کالیفرنیای جنوبی با محوریت چاکو سانی هستیم. شخصی که بر توسعه God of War Ascension برای استودیو سانتا مونیکا نظارت داشت، بر برخی از بازی‌های آن‌ها نظارت داشت و سپس یک فرنچایز کوچک به نام Overwatch را تولید کرد.

  شاید Steam Deck بعدی یک دستگاه پخش بازی باشد

او می توانست به هر جایی برود. می تواند پول جمع کند؛ او می‌توانست هر کاری بکند و اینجا آمد. ما در حال ساختن تیمی پیرامون او هستیم و به دنبال او هستیم تا بازی‌ها را دوباره اختراع کند.” وردو در مورد استخدام سونی به عنوان نشانه ای از تعهد مداوم نتفلیکس به ساخت بازی ها گفت. ما درست در این فضا کار می کنیم.”

دیدگاهتان را بنویسید