افزایش قابلیت اجرای بازی Valorant روی کنسول ها

آگهی های شغلی اخیر Right Games احتمالاً به عرضه بازی Valorant برای ایکس باکس و پلی استیشن اشاره دارد.

Riot Games آگهی‌های شغلی جدیدی را برای یک طراح کنسول برای Valorant منتشر کرده است که ظاهراً تأیید می‌کند که بازی شوتر اول شخص در آینده برای ایکس‌باکس، پلی‌استیشن و کنسول‌های دیگر عرضه خواهد شد.

Rite Games اخیراً چندین آگهی شغلی را در Hitmarker منتشر کرده است، پلتفرمی که به مشاغل بازی های ویدیویی مرتبط با پورت کنسول Valorant اختصاص دارد. این سازنده در تاریخ 17 نوامبر (26 آبان) با درج آگهی اعلام کرد که به دنبال مدیر طراحی بازی هستند. در 23 نوامبر، Riot Games یک آگهی شغلی دیگر برای یک طراح ارشد کنسول بازی منتشر کرد.

در توضیح یکی از این فرصت های شغلی می خوانیم: «افراد در این زمینه با لیدرهای تیم توسعه در قسمت کمپین نسخه های کنسول همکاری می کنند.» پیش از این شایعات زیادی در مورد عرضه بازی Valorant بر روی کنسول هایی از این قبیل منتشر شده بود. به عنوان ایکس باکس و پلی استیشن. حتی رایت گیمز نیز به طور ضمنی این موضوع را تایید کرد. در گذشته، توسعه‌دهنده اعلام کرده بود که می‌خواهد Valorant را برای مخاطبان گسترده‌تری در دسترس قرار دهد.

Valorant یکی از معدود عناوین Riot Games است که می توان آن را روی کنسول ها پورت کرد. این شرکت دارای عناوینی مانند Wild Rift، Teamfight Tactics و Legends of Runeterra است که می‌توان آن‌ها را روی دستگاه‌های تلفن همراه امتحان کرد.

  بازنویسی داستان Splinter Cell Remake برای مخاطبان امروزی

دیدگاهتان را بنویسید