تاریخ انتشار فصل چهارم سریال You نتفلیکس با انتشار پوستری جدید به جلو کشیده شد.

نتفلیکس با انتشار پوستری جدید برای تغییر تاریخ پخش و پیشروی دو قسمتی آنها فصل چهارم سریال T را اعلام کردند.

در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیونفصل چهارم سریال You کمی زودتر از نتفلیکس پخش خواهد شد. این سرویس پخش اعلام کرده است که هر دو قسمت از فصل چهارم سریال شما یک روز زودتر از زمان اعلام شده پخش خواهد شد. بدین ترتیب قسمت اول فصل چهارم سریال «شما» در 9 فوریه 2023 (20 باخمن امسال) و قسمت دوم از فصل چهارم این سری چهارم به جای 10 فوریه در تاریخ 9 مارس (18 مارس) به ترتیب 21 فوریه و 10 مارس (19 مارس) از نتفلیکس پخش می شوند و در زیر پوستر جدید فصل چهارم سریال “شما” را مشاهده می کنید:

پوستر جدید فصل چهارم سریال تی

قلم بد مانند جوی گلدبرگ، تاتی گابریل به عنوان مارین بلامی، لوکاس گیج شده است مثل آدم شارلوت ریچی مثل کیت تیلی کیپر همانطور که لیدی فیبی، Aمی-لی هیکمن مثل نادیا اد اسپیلر به عنوان ریس، نیکی لین، شان پرتوی، ادن چنگ، استیون هاگان، ایو آستین، داریو کوتس، برد الکساندر و آدام جیمز آنها از جمله بازیگرانی هستند که در فصل چهارم سریال «شما» حضور پیدا کردند و به ایفای نقش پرداختند.

گرگ برلانتی و سارا گمبل، ساخت سریال You را بر عهده دارند و برای ساخت فصل چهارم بازگشته اند. هنوز از تعداد دقیق قسمت های فصل جدید سریال شما اطلاعی در دست نیست. سریال You که یکی از محبوب ترین سریال های اورجینال نتفلیکس است بر اساس کتاب های You and Hidden Bodies نوشته شده است. کارولین کپنس آن تولید می شود. هر فصل بر اساس یک کتاب بود. هنوز مشخص نیست فصل چهارم سریال You بر اساس رمان جدید او ساخته می شود یا این بار مسیر دیگری را طی خواهد کرد.

  پایان پشتیبانی از بازی The Witcher 3 Gwent در سال 2024

دیدگاهتان را بنویسید