توسعه دهندگان جدیدی که توسط Deck Nine Studios استخدام شده اند تا روی یک بازی ماجراجویی AAA کار کنند

استودیو Deck Nine، سازنده بازی Life Is Strange True Colors، یک آگهی شغلی جدید منتشر کرده است که به دنبال توسعه دهندگان جدید برای ساخت بازی ماجراجویی AAA است.

در جدیدترین اخبار بازی، استودیو Deck Nine، توسعه دهنده Life Is Strange: True Colors، یک آگهی شغلی جدید برای یک توسعه دهنده ارشد برای کار روی یک “بازی ماجراجویی تک نفره AAA” منتشر کرده است. سازنده همچنین به دنبال استخدام یک طراح ارشد بازی است.

شرح وظایف Deck Nine Games می گوید: “Deck Nine Games در حال حاضر یک طراح ارشد بازی از راه دور را برای توسعه یک بازی ماجراجویی روایی محور آینده استخدام می کند.” طبیعتاً بسیاری از افراد حدس می زنند که این فرصت شغلی می تواند به نسخه بعدی Life اشاره داشته باشد. عجیب است.

Deck Nine سابقه طولانی در ساخت بازی های Life Is Strange دارد و تنها نسخه اول این سری توسط DONTNOD ساخته شده است. مجموعه این استودیو شامل تولید پیش درآمد Life is Strange: Before the Storm، Life is Strange True Colors و Life is Strange Remastered Collection است.

صرف نظر از اینکه Deck Nine کدام استودیو را برای توسعه استخدام می کند، ما می دانیم که سازنده در حال حاضر روی The Expanse: A Telltale Series کار می کند و احتمالاً قبل از بازی جدید ماجراجویی تک نفره AAA در دسترس بازیکنان قرار خواهد گرفت.

  مدیر عامل EA: بازی های تک نفره بخش مهمی از تجارت ما هستند

دیدگاهتان را بنویسید