جزئیات بیشتری در مورد دشمنان و منطقه تحت گیم پلی The Callisto Protocol قرار دهید

استودیو Striking Distance جزئیات جدیدی از انواع دشمنان و محیط های زیرزمینی به نام Below در The Callisto Protocol منتشر کرده است.

پروتکل کالیستو بازیکنان را در نقش یعقوب به یک زندان متروکه با امنیت بالا می برد که بر روی قمر مرده مشتری ساخته شده است. اگرچه این لوکیشن می تواند برای بازی های علمی تخیلی و وحشت بقا بسیار مناسب باشد، اما به نظر می رسد سازندگان مناطق مختلفی را در آن قرار داده اند تا شاهد محیط های عمیق و لایه ای باشیم.

استودیوی Striking Distance، توسعه دهنده The Callisto Protocol، اخیراً در یک پست بلاگ پلی استیشن، مکان جدیدی به نام Below را اعلام کرد که شبکه ای از تونل های زیرزمینی و گذرگاه های تاریک در زیر زندان آهن سیاه است. به گفته عاصم زبیر، مدیر هنری محیطی بازی، منطقه Below ممکن است از نظر زیبایی شناسی طراحی متفاوتی نسبت به طراحی علمی تخیلی سایر قسمت های بازی ارائه دهد.

هیولای بازی Callisto Protocol در محیط تاریک

زبیر در مورد آن توضیح داد: «در زیر بی نظیر است. زیرا اکثر آنها بر اساس مواد و اشکال واقعی طراحی شده اند. محیط Below برخلاف طراحی علمی تخیلی بسیاری از محیط های بازی دیگر طراحی شده است و به بازیکن این امکان را می دهد که در محیطی آشنا و نزدیک احساس کند. علاوه بر این، این منطقه به بازیکن اجازه می دهد تا به گذشته اولین تلاش بشریت برای استعمار این ماه مرده نگاه کند.

به گفته زبیر، بازیکنان می توانند فرصتی عالی برای کاوش و یافتن مناطق در منطقه زیر پیدا کنند. علاوه بر این، این منطقه فرصت مناسبی برای استفاده از فضا برای داستان گویی جذاب محیطی فراهم می کند.

  نمایش مبارزه کیانو ریوز و نانچیکو در تصاویر جان ویک 4

در همین حال، گلوکوم ریوی، طراح شخصیت بازی جزئیات بیشتری در مورد Biophage ارائه کرد. این دشمنان به عنوان اولین هیولاهایی شناخته می شوند که بازیکنان در داستان The Callisto Protocol با آنها روبرو خواهند شد. لونگی گفت: “ما با ایده افراد آلوده شروع کردیم، بنابراین بخشی از ترس این بود که چه اتفاقی برای آنها افتاده است و چه اتفاقی ممکن است برای شما بیفتد.”

طرح بیوفاژ در بازی The Callisto Protocol

در The Callisto Protocol بازیکنان با 11 دشمن متفاوت و منحصر به فرد روبرو خواهند شد که نمونه اولیه آنها Grunt است. لونگی می‌گوید: «Grunt شکاف بین انسان‌ها و هیولاهای جهش‌یافته را پر می‌کند. اندام ها، بدن و آناتومی آنها تا حدودی شبیه به انسان است. سپس بازیکنان با گروهی از راشرها روبرو می شوند که به دلیل شکستگی و پیچ خوردگی اندام هایشان به صورت کج حرکت می کنند. این دشمنان می توانند به سرعت روی بازیکنان بپرند و حتی روی دیوارها راه بروند.

بازی Callisto Protocol قرار است در 2 دسامبر سال جاری برای رایانه های شخصی و کنسول های پلی استیشن 5، پلی استیشن 4، ایکس باکس وان و ایکس باکس سری ایکس منتشر شود. Xbox Series S منتشر خواهد شد.

می توانید نظرات خود را در مورد آخرین اخبار بازی با تیم زومجی در میان بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید