راه اندازی بازی تخته ای The Texas Chain Saw Massacre

قرار است بخشی از مجموعه ترسناک و ماندگار باشد فیلم The Texas Chain Saw Massacre منتشر می شود که داستان فیلم اصلی را دنبال می کند.

یک فیلم ترسناک نمادین کشتار اره برقی تگزاس توسط توبی هوپر توسعه یافته است به یک بازی رومیزی تبدیل خواهد شد که توسط استودیو Trick or Treat ساخته می شود. طراحی این بازی به عهده دارد اسکات راجرز و تصاویر آن از تری ولفینگر نشان داده شد. این برده داستان فیلم اکران شده در سال 1974 را دنبال می کند.

ابتدای بازی به این صورت است که سوخت وانت شما و سه نفر از دوستانتان در این بازی تمام شده است و به دلیل نزدیک بودن Leatherface و خانواده اش به شما، در حالت بقا هستید. بازیکنان در تلاش برای جلوگیری از آسیب دیدن دیوانه ها به یکدیگر کمک می کنند و در طول بازی باید برای انجام کارهای مختلف ژتون هایی را از یک کیف ترسناک خارج کنید. اما گرفتن بیش از حد ژتون ها باعث عصبی شدن چهره چرمی می شود.

بازی حدود یک ساعت طول خواهد کشید و برای بازی باید بالای چهارده سال سن داشته باشید. تاریخ انتشار این برده این تاریخ 11 آوریل 1402 (31 مارس 2023) خواهد بود و به لیست فیلم بلوری 4K UHD این مجموعه و اقتباس از بازی ویدیویی آن اضافه می شود که دو سال بعد منتشر می شود.

  Harmony OS 3.0 به زودی معرفی می شود

دیدگاهتان را بنویسید