معرفی قابلیت Replay Editor در Sifu Fall Update

ویژگی ویرایش مجدد در Sifu به بازیکنان این امکان را می دهد که لحظات بازی را به کلیپ تبدیل کنند و حس سینمایی را به آنها اضافه کنند.

استودیو Sloclap، توسعه‌دهنده Sifu، از زمانی که بازی به‌صورت رایگان منتشر شد، با پشتیبانی مناسب از بازی به خوبی عمل کرده است و هر دو به‌روزرسانی بهار و تابستان به بازی، ویژگی‌های زیادی از سطح دشواری تا اصلاح‌کننده‌های اختیاری بازی اضافه کرده‌اند. حال نوبت به انتشار آپدیت پاییزی این بازی رسیده و Slowclip ویدیوی کوتاهی از مهم ترین ویژگی این آپدیت منتشر کرد.

این قابلیت ویرایشگر پخش است که قبلا معرفی شده بود و اکنون استودیو اولین نمایش خود را با انتشار یک کلیپ در توییتر ارائه کرده است. ویژگی Replay Editor علاوه بر امکان ساخت کلیپ از گیم پلی سریع و خشن، به بازیکنان اجازه می دهد تا جلوه های مختلفی از جمله صحنه های اسلوموشن، تغییر موقعیت و فوکوس دوربین و غیره را به این کلیپ ها اضافه کنند.

دانلود از آپارات

علاوه بر این، یک آپدیت زمستانی برای بازی Sifo در نظر گرفته شده است. با این حال مشخص نیست چه زمانی منتشر خواهد شد. اما می دانیم که حالت Arena در این آپدیت زمستانی به بازی اضافه خواهد شد. Sifu برای پلی استیشن 4، پلی استیشن 5، نینتندو سوییچ و رایانه شخصی در دسترس است.

  انویدیا به سرعت در حال کار برای رفع مشکل کانکتور 16 پین RTX 4090 است.

دیدگاهتان را بنویسید