نسخه رایگان بازی‌های Fort Triumph و RPG در یک جعبه در فروشگاه Epic Games

هفته آینده، فروشگاه Epic Games دو بازی Fort Triumph و RPG in a Box را به صورت رایگان به بازیکنان می دهد.

در میان جدیدترین اخبار بازی، باخبر شدیم که بازی‌های رایگان بعدی فروشگاه Epic Games تنظیم شده‌اند. بازیکنان می توانند بین 1 تا 8 دسامبر (10 و 17 دسامبر) دو بازی Fort Triumph را به صورت رایگان به حساب خود اضافه کنند. این آثار جایگزین بازی جنگ فضایی استودیوی Electronic Arts Motive Wars: Squadrons می شود که از هم اکنون تا اول دسامبر به صورت رایگان در اختیار کاربران آن پلتفرم دیجیتال قرار دارد.

Fort Triumph یک بازی ویدئویی استراتژیک است که نبرد نوبتی XCOM را با کاوش قهرمانان قدرت و جادو ترکیب می کند. RPG in a Box همچنین به بازیکنان این امکان را می‌دهد تا به راحتی بازی‌های شبکه‌ای به سبک voxel و سایر تجربیات تعاملی ایجاد کنند.

سال گذشته، فروشگاه Epic Games 89 بازی رایگان را به کاربران هدیه داد که مجموعاً 2120 دلار ارزش داشتند. البته در سال 2020، 103 بازی رایگان در اختیار کاربران قرار گرفت. طبق گزارش Epic، گیمرها در سال گذشته بیش از 765 میلیون بازی رایگان به حساب خود اضافه کردند.

در مقایسه، باید بدانید که اعضای سرویس Amazon Prime Gaming در حال حاضر می توانند 7 بازی رایانه شخصی را بدون صرف هزینه دریافت کنند. لیست بازی رایگان Prime Gaming در نوامبر 2022 شامل Fallout New Vegas: Ultimate Edition، WRC 9: FIA World Rally Championship، Indiana Jones and the Last Crusade، Last Day of June، Etherborn، Whispering Willows و Facility 47 خواهد بود.

  انتشار ویدیوی جدید Marvel's Night of Wolverine

دیدگاهتان را بنویسید