یک چهارم بازیکنان God of War Ragnarok داستان بازی را کامل کرده اند

بررسی تروفی های بازی God of War Ragnarok نشان می دهد که یک چهارم بازیکنان تا کنون داستان آن را کامل کرده اند.

بر اساس اطلاعاتی که اخیراً از فهرست تروفی های God of War Ragnarok منتشر شده است، حدود یک چهارم بازیکنانی که بازی را خریداری کرده اند، داستان اصلی را کامل کرده اند. در لیست منتشر شده مشاهده می شود که میزان کسب تروفی برای تکمیل داستان اصلی 24.8 درصد است.

با توجه به آمار اتمام بازی که در گذشته منتشر شده است، همیشه تعداد کمی از خریداران داستان بازی را کامل کرده اند. بنابراین، نرخ تکمیل داستان اصلی 24.8 درصد نشانه خوبی برای God of War Ragnarok است که تنها دو هفته پیش منتشر شد. همچنین می‌توان انتظار داشت که با نزدیک شدن به پایان فصل تعطیلات که بازیکنان زمان بیشتری برای لذت بردن از بازی‌ها دارند، این درصد افزایش یابد.

سپر کریتوس توسط فریا در God of War Ragnarok نصف شد

داده های جایزه God of War Ragnarok نشان می دهد که تنها 3.9٪ از بازیکنان جایزه پلاتینیوم را کسب کرده اند. برای بدست آوردن تروفی پلاتینیوم این بازی باید تمامی تروفی ها را بدست آورید و آن را 100% کنید. به تازگی اریک ویلیامز، کارگردان بازی اعلام کرده است که تمامی محتویات ممکن در بازی God of War Ragnarok گنجانده خواهد شد و روی انتشار بسته الحاقی برای آن حساب نمی کند. بنابراین تعداد تروفی های این بازی در آینده افزایش نخواهد یافت.

God of War Ragnarok هم اکنون برای بازیکنان پلی استیشن 5 و پلی استیشن 4 در دسترس است.

شما می توانید نظرات خود را در مورد آخرین اخبار بازی با تیم زومجی و سایر کاربران به اشتراک بگذارید.

  با اشاره به زمان انتشار Street Fighter 6 در فروشگاه پلی استیشن

دیدگاهتان را بنویسید