اعلام رده سنی Street Fighter 6 و افزایش احتمال نزدیک شدن به تایید تاریخ انتشار بازی

با توجه به رده سنی Street Fighter 6 در کره جنوبی، می توان انتظار داشت که به زودی تاریخ انتشار دقیق بازی را ببینیم.

در حالی که فهرست کردن یک محصول به این معنی نیست که عرضه آن قریب الوقوع است، اما می تواند به معنای اخبار مربوط به زمان عرضه بازی به زودی برای طرفداران باشد.

طبق اعلام قبلی کپکام، Street Fighter 6 در سال 2023 عرضه خواهد شد.البته این شرکت ژاپنی اخیرا در بیانیه ای اعلام کرده است که تنها یک بازی بزرگ که احتمالا Resident Evil 4 باشد، در مدت زمان باقی مانده تا پایان منتشر خواهد شد. این سال مالی؛ این بدان معنی است که نسخه جدید سری Street Fighter احتمالاً قبل از 31 مارس 2023 (11 آوریل 1401) منتشر نخواهد شد.

با این حال، رده بندی سنی Street Fighter 6 در کره جنوبی به طرفداران این امید را می دهد که نیازی به انتظار زیادی برای انتشار بازی نداشته باشند. به عنوان مثال، Horizon Forbidden West قبلاً برای نوامبر 2021 برنامه ریزی شده بود و در فوریه 2022 منتشر شد. یا در مثالی دیگر، God of War Ragnarok در ماه می رده بندی سنی داشت و تنها 6 ماه بعد، در نوامبر، در دسترس طرفداران قرار گرفت.

Capcom اخیراً لیست کامل شخصیت های Street Fighter 6 را فاش کرده است که در آن شاهد حضور هر هشت جنگجوی جهانی از Street Fighter 2 هستیم. این شرکت ژاپنی همچنین جزئیات بیشتری را در مورد حالت World Tour در جریان نمایشگاه بازی توکیو امسال فاش کرد. در این حالت، طرفداران می توانند دنیای بزرگی را کشف کنند، با شخصیت های Street Fighter کلاسیک آشنا شوند و با NPC ها مبارزه کنند.

  کاهش 13 درصدی درآمد بخش بازی مایکروسافت

شما در مورد آن چه فکر میکنید؟ نظر خود را با ما در میان بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید