تسلا موبایل; ماسک پا را در کفش سازندگان گوشی می گذارد

مدیر عامل جدید توییتر در اظهار نظری اعلام کرد که اگر اپل و گوگل اپ این شبکه اجتماعی را از فروشگاه های خود حذف کنند، فرصتی برای ساخت گوشی برای جایگزینی آنها وجود دارد.

ایلان ماسک از زمان تصاحب توییتر، تغییرات زیادی در این شبکه اجتماعی ایجاد کرده که به گفته بزرگترین آژانس های تبلیغاتی دنیا، آن را به مکانی نامناسب برای تبلیغات تبدیل کرده است. ثروتمندترین مرد جهان حتی اخیراً طی تحقیقاتی تعداد زیادی از حساب های مسدود شده توییتر را بازگرداند، البته قبلاً شاهد بازگشت اکانت دونالد ترامپ، رئیس جمهور سابق ایالات متحده بودیم.

اگر ایلان ماسک واقعاً بخواهد به آزادی بیان در توییتر احترام بگذارد، شاید با فروشگاه های اپلیکیشن گوگل و اپل به مشکل بخورد و آن غول های فناوری تصمیم بگیرند که اپلیکیشن توییتر را حذف کنند. اما در این صورت چه اتفاقی خواهد افتاد؟ به گفته ماسک، احتمالا یک گوشی جدید برای رقابت با گوشی های آیفون و اندروید عرضه می شود.

آیا تسلا گوشی می‌سازد؟

اخیراً یکی از محافظه‌کاران به نام «لیز ویلر» در توییتی نوشت که اگر اپل و گوگل اپلیکیشن توییتر را از فروشگاه‌های اپلیکیشن خود حذف کنند، ایلان ماسک باید گوشی خود را بسازد. به گفته این فرد، با این کار نیمی از مصرف کنندگان آمریکایی با خوشحالی محصولات آیفون و اندروید را کنار می گذارند و به سراغ گوشی ایلان ماسک می روند.

ایلان ماسک در واکنش به این اظهارات، ضمن اعلام اینکه امیدوار است این اتفاق رخ ندهد و شاهد حذف اپلیکیشن توییتر از فروشگاه های اپل و گوگل نباشیم، گفت که اگر چاره دیگری نداشته باشد، اقدام خواهد کرد. یک تلفن پشتیبان

  مت بوتی: Forza Motorsport کیفیت مسابقات شبیه سازی را بالا می برد

سئو کول

از آنجایی که مدت ها پیش شاهد شایعات مربوط به گوشی تسلا بودیم، شاید روزی ایلان ماسک چنین محصولی را بسازد. البته این احتمال نیز وجود دارد که ثروتمندترین مرد جهان یک برند جدید بسازد و شروع به تولید گوشی های هوشمند کند، البته به این سادگی هم نخواهد بود.

رقابت در دنیای گوشی های هوشمند شدید است و بسیاری از شرکت ها شکست خورده اند. به عنوان مثال، در گذشته شاهد معرفی گوشی های آمازون یا فیس بوک بودیم، اما همه آنها شکست خوردند.

با وجود این مشکل، ایلان ماسک نشان داده است که می تواند غیرممکن ها را ممکن کند. پس شاید روزی برسد که ثروتمندترین مرد جهان وارد بازار گوشی های هوشمند شود و با یک گوشی تسلا یا یک برند جدید روبرو شویم.

با توجه به اینکه اپل می خواهد وارد دنیای خودروهای برقی شود و تسلا یکی از شرکت های تحت مدیریت ایلان ماسک بر این بازار مسلط است، ورود احتمالی مالک جدید توییتر به بازار گوشی های هوشمند می تواند رقابت جالبی را بین دو شرکت تاثیرگذار در جهان.

منبع: آخرین خبر

دیدگاهتان را بنویسید