پیشرفت بازیکن در Warhammer 40,000: Darktide بتای به بازی اصلی منتقل خواهد شد.

استودیو Fatshark اعلام کرده است که پیشرفت بازیکنان در Warhammer 40,000: Darktide بتای در آینده به بازی اصلی منتقل خواهد شد.

با نزدیک شدن به عرضه Warhammer 40,000: Darktide، استودیو Fatshark اعلام کرده است که پیشرفت بازیکنان در نسخه بتا به طور کامل به بازی اصلی منتقل می شود.

توسعه دهنده قبلاً نشان نداده است که آیا پیشرفت بازیکنان در نسخه بتا در نهایت به بازی نهایی منتقل می شود یا اینکه آیا بازیکنان باید بازی را از ابتدا تجربه کنند. زیرا نگرانی هایی در مورد عدم تعادل در سیستم پیشرفت بازی وجود داشت. با این حال به نظر می رسد سازندگان تست بتا را در مسیر درستی قرار داده اند و در نهایت تصمیم گرفته اند پیشرفت بازیکنان در این تست را به بازی اصلی منتقل کنند.

کلاس Warhammer 40,000 Darktide Preacher در نبرد

همچنین استودیو Fatshark طی تحقیقاتی اعلام کرد که بدون توجه به زمان صرف شده در Warhammer 40,000: Darktide بتای، بازیکنان می توانند در صورت عدم رضایت از کیفیت بتا، در Steam بازپرداخت کنند.

تیم FatShark اخیراً به‌روزرسانی‌های مختلفی را برای Warhammer 40,000: Darktide beta منتشر کرده است که شامل محتوای جدیدی مانند سیستم ساختمان، آیتم‌های آرایشی و تغییرات در تعادل بازی می‌شود. نسخه کامل و اصلی بازی Warhammer 40,000: Darktide در تاریخ 30 نوامبر سال جاری بر روی پلتفرم PC منتشر خواهد شد.

نظر شما در مورد اخبار بازی چیست؟ آن را با ما به اشتراک بگذارید.

  تعیین رده سنی بازی Wo Long: Fallen Dynasty

دیدگاهتان را بنویسید