Assassin’s Creed Valhalla اواخر این ماه برای PlayStation Plus Extra عرضه می شود

طبق گزارش رسانه ای Posh Square، بازی Assassin’s Creed Valhalla به زودی برای کاربران سرویس PlayStation Plus Extra در دسترس نخواهد بود.

بازی Assassin’s Creed Valhalla در سال 2020 به صورت رسمی منتشر شد این اثر توانسته امتیاز 82 را از متاکریتیک کسب کند. طبق آخرین اخبار دنیای بازی، اثر مذکور به زودی از لیست بازی های سرویس پلی استیشن پلاس اکسترا حذف خواهد شد. طبق گزارش رسانه ای Posh Square و تاریخ درج شده در صفحه رسمی این بازی در فروشگاه پلی استیشن، Assassin’s Creed Valhalla در تاریخ 20 دسامبر از این سرویس حذف خواهد شد. در ادامه می توانید تصاویر مربوط به این مشکل را مشاهده کنید.

نمایه بازی Assassin's Creed Valhalla در فروشگاه پلی استیشن

نمایه بازی Assassin's Creed Valhalla در فروشگاه پلی استیشن

Assassin’s Creed Valhalla یکی از اصلی ترین بازی های ارائه شده در پلی استیشن پلاس از زمان عرضه سرویس PS Plus در اوایل سال جاری بوده است. بدون شک این خبر برای طرفداران این سریال ناراحت کننده خواهد بود و فرصت کمی برای تجربه این اثر باقی می ماند. زومجی در حال بررسی است بازی Assassin’s Creed: Valhalla 7.5 برای این کار در نظر گرفته شده است.

در بخشی از نقد و بررسی این بازی از محمدصادق تووری می خوانیم:استودیوی یوبی سافت مونترال سعی کرد از طریق اساطیر اسکاندیناوی و نبرد دانمارکی ها با پادشاه آلفرد، داستانی سرگرم کننده را روایت کند و موفق هم شد. همچنین از نظر گیم پلی، Assassin’s Creed: Valhalla تجربه خوبی را ارائه می دهد، اما متاسفانه مشکلات فنی بازی را مخدوش کرده است.

به نظر شما عزیزم این بازی رو امتحان کردی؟ نظرات خود را در مورد آخرین اخبار بازی با زومجی به اشتراک بگذارید.

  آشپزخانه های مدرن، دشمن سلامت انسان

دیدگاهتان را بنویسید