Red Magic 8 Pro با سرعت شارژ 165 وات تایید شد


خرید بلیط هواپیما از Safarmarket

Nubia Red Magic 8 Pro (Nubia Red Magic 8 Pro) در چند هفته آینده ارائه خواهد شد و گواهینامه 3C اخیراً آن را تأیید می کند. اگرچه هنوز اطلاعات زیادی از این گوشی فاش نشده است، اما شرکت چینی Nubia قبلاً به طور رسمی اعلام کرده است که از تراشه پرچمدار جدید کوالکام یعنی Qualcomm Snapdragon 8 Gen 2 در گوشی گیمینگ بعدی خود استفاده خواهد کرد. با دی جی همراه باشید.

علاوه بر این، این گواهی نشان می دهد که گوشی گیمینگ بعدی Red Magic از شارژ سیمی 165 واتی پشتیبانی می کند. این میزان شارژ بیشتر از ۱۳۵ وات فعلی در Red Magic 7 Pro و Red Magic 7S Pro است و نوید ارتقای قابل توجهی را می دهد. هر دو پرچمدار قبلی نوبیا دارای باتری های 5000 میلی آمپر ساعتی بودند که در عرض 15 دقیقه از صفر به 100 درصد رسیدند، بنابراین اگر اندازه باتری ثابت بماند، افزایش سرعت شارژ می تواند رکورد جدیدی برای شارژ کامل باتری به ثبت برساند.

جادوی قرمز

البته باید توجه داشته باشیم که چنین سرعت هایی فقط برای مدل های چینی Red Magic اعمال می شود و متاسفانه سرعت شارژ در مدل های جهانی محدود است. به عنوان مثال، دو گوشی Red Magic 7 Pro و Red Magic 7S Pro با شارژ 65 واتی در بازارهای جهانی عرضه شدند. مشخص نیست که آیا این وضعیت در سال 2023 و مورد Red Magic 8 Pro ادامه خواهد داشت یا خیر.

جدا از قدرت شارژ، بر اساس گواهی قبلی دریافت شده توسط Red Magic 8 Pro، می دانیم که این گوشی از اتصالات بلوتوث نسخه 5.2 و 5G (5G) نیز پشتیبانی می کند. در حال حاضر، این تنها اطلاعاتی است که در مورد گوشی گیمینگ بعدی Nubia داریم، اما مطمئناً با نزدیک‌تر شدن به عرضه، شاهد افشای اطلاعات بیشتری خواهیم بود. پس در روزها و هفته های آینده با بخش اخبار دیجی همراه باشید.

  Slottica Casino Online Recenzja Kasyna, Ocena Oraz Bonusy


دیدگاهتان را بنویسید