امکان انتشار Gran Turismo 7 در آینده بر روی PC

Kazunari Yamauchi، خالق Gran Turismo 7 و مدیر استودیوی Polyphony Digital، از امکان پورت PC این بازی محبوب مسابقه ای خبر داد.

از سال گذشته شاهد انتشار نسخه رایانه شخصی برخی از معروف ترین بازی های برند پلی استیشن مانند Uncharted: The Legacy of Thieves Collection، Spider-Man و Sackboy از استودیو Insomniac بودیم و اکنون به نظر می رسد که می توانیم نگاه کنیم. به زودی به انتشار پورت PC Gran Turismo 7 برای رایانه های شخصی در آینده می پردازیم

Kazunari Yamauchi، کارگردان Gran Turismo 7 و مدیر استودیوی Polyphony Digital در گفتگو با وب سایت هواداران GTPlanet اعلام کرد که انتشار نسخه PC این بازی یکی از موضوعات و برنامه هایی است که این استودیو برای آینده در نظر دارد. از این بازی و به طور کلی سری Gran Turismo. البته Yamauchi تایید کرد که توسعه نسخه رایانه های شخصی این بازی که در ماه مارس سال جاری برای کنسول های پلی استیشن 4 و پلی استیشن 5 منتشر شد، کار ساده ای نخواهد بود.

Yamauchi می‌گوید: «Gran Turismo به‌خاطر یک اثر بسیار بهینه شناخته شده است. پلتفرم های زیادی نمی توانند این بازی را به صورت بومی با کیفیت 4k و 60 فریم بر ثانیه اجرا کنند. یکی از راه هایی که می توانیم این کار را انجام دهیم [ایده] اعمال به معنای کاهش تعداد پلتفرم های مورد نظر ما است. آسان نخواهد بود، اما ما همچنان آن را در نظر خواهیم گرفت.

انتشار Gran Turismo 7 در آینده بر روی PC سئو کول

به تازگی محتوای جدیدی برای Gran Turismo 7 به مناسبت بیست و پنجمین سالگرد این مجموعه تاریخ ساز در سبک مسابقات اتومبیل رانی منتشر شده است که شامل امتیازات درون بازی، بنرها و سایر محتوای انحصاری برای شرکت کنندگان و بینندگان سری جهانی Gran Turismo خواهد بود. .

  معرفی بازی های نیمه دوم نوامبر 2022 Xbox Game Pass

بر اساس یکی از اسناد مالی منتشر شده توسط سونی در سال 2020، این شرکت پس از انتشار نسخه PC بازی Horizon Zero Down توسط استودیو گوریلا گیمز، برنامه خود را برای انتشار مجموعه های انحصاری زیادی برای پلی استیشن اعلام کرد. سال گذشته، جیم رایان، رئیس شرکت سرگرمی‌های تعاملی سونی، عرضه بسیاری از بازی‌های انحصاری قبلی بر روی آن پلتفرم برای رایانه‌های شخصی را تایید کرد و گفت که مسائلی مانند افزایش مخاطبان پلی‌استیشن و روند آسان‌تر انتقال بازی‌ها به رایانه‌های شخصی. با توجه به گزینه‌های موجود، تصمیم به انتشار نسخه رایانه شخصی گرفت تا انجام بازی‌های توسعه یافته توسط پلی‌استیشن یونیورسال استودیو را بسیار آسان‌تر از قبل کند.

نظر کاربران زومجی در این مورد چیست؟ شما می توانید نظر خود را با ما و دیگران در میان بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید