با اشاره به لیست جنگنده های Mortal Kombat 12 توسط Ed Boon

اد بون، یکی از سازندگان سری Mortal Kombat، در توییتر به فهرست احتمالی مبارزان برای قسمت بعدی این سری اشاره کرد.

Ed Boone یکی از خالقان سری Mortal Kombat و مدیر خلاق فعلی این مجموعه است و طرفداران زیادی در توییتر او را به یاد می آورند! آخرین صحبت های او در این شبکه مربوط به قسمت بعدی سری Mortal Kombat است که بسیاری آن را با نام Mortal Kombat 12 می شناسند. از بون در توییتر پرسیده شد که چرا بازی های اخیر شخصیت های زیادی از دوره سه بعدی ندارند.

بسیاری از کاربران بر این باورند که دلیل این امر این است که محبوبیت بسیار کمتری نسبت به همتایان دوران دوبعدی خود دارند. با این حال، چنین اظهاراتی لزوماً درست نیست. بون در پاسخ به این سوال گفت که این چیزی است که استودیو Netherworld به زودی آن را برطرف خواهد کرد. می توان حدس زد که در بازی بعدی شاهد شخصیت های بیشتری از دوران سه بعدی باشیم.

برخی از شخصیت های دوران دو بعدی را می توان با شخصیت های دوران سه بعدی جایگزین کرد. با این حال، با توجه به محبوبیت شخصیت های کلاسیک مجموعه Mortal Kombat، چنین چیزی بعید است. احتمال دیگر این است که فهرست جنگنده‌های بازی بعدی این سری بزرگ‌تر و گسترده‌تر از Mortal Kombat 11 باشد. اگر واقعاً اینطور باشد، با فهرستی عظیم روبرو خواهیم شد که برای بسیاری خبر خوبی است. با این حال، ممکن است برای کاربران رقابتی که به دنبال لیستی متعادل تر و محدودتر هستند، خوشایند نباشد.

  دور از دسترس بازی های بلیزارد در چین

معلوم نیست چه زمانی از این قضیه به طور کامل مطلع خواهیم شد. انتظار می رود که بازی بعدی NetherRealm در سری MK باشد و اگر این حدس و گمان درست باشد، ممکن است در مراسم اهدای جوایز بازی شاهد اخباری در مورد این بازی باشیم. اما اگر بازی در این مراسم ارائه نشود، باید منتظر سال جدید باشیم بیایید در سال 2023 بمانیم. احتمال دیگر این است که Netherworld بازی Injustice 3 را به بازیکنان ارائه دهد.

امسال سی امین سالگرد سریال Mortal Kombat بود. بنابراین تعداد قابل توجهی از طرفداران انتظار دارند امسال با یک اعلامیه عظیم به پایان برسد و این مبنایی برای فرضیه تریلر Mortal Kombat 12 در جوایز بازی است. در همین مراسم از جدیدترین نسخه از سری بازی های Mortal Kombat نیز رونمایی شد. بنابراین امیدواریم منتظر رویداد TGA باشیم.

دیدگاهتان را بنویسید