بهبود عملکرد کات سین ها در اولین به روز رسانی نسخه رایانه شخصی Marvel’s Spider-Man: Miles Morales

استودیو Insomniac Games در حال کار بر روی به‌روزرسانی دیگری است که باگ‌های نسخه رایانه شخصی Marvel’s Spider-Man: Miles Morales را برطرف می‌کند.

در میان جدیدترین اخبار بازی، باخبر شدیم که اولین بسته آپدیت نسخه PC بازی Marvel’s Spider-Man: Miles Morales برای بازیکنان عرضه شده است. استودیو Insomniac Games و Nixxes Software نیز پست جدیدی را در Steam منتشر کردند که در آن برخی از پیشرفت های بازی پس از این به روز رسانی را توضیح دادند.

این به روز رسانی ابتدا بهبود عملکرد بین پرده ها را به ارمغان می آورد و نور را مطابق با نسخه اول می آورد. همچنین افزایش 7 درصدی نرخ فریم در کات سین ها با استفاده از تنظیمات گرافیکی متوسط ​​در سیستم پیشنهادی تایید شده است. اکنون بهبودهایی در میدان دید سایه‌های ردیابی پرتو وجود دارد و کیفیت اشیاء خاص در بازتاب‌های ردیابی پرتو بهبود یافته است.

این به‌روزرسانی همچنین مشکل تار شدن تصویر را در زمانی که گزینه مقیاس‌بندی با وضوح پویا در پردازنده‌های گرافیکی Intel Arc فعال است، برطرف می‌کند. جدای از این ها، به روز رسانی جدید پیشرفت ها و بهینه سازی های دیگری را برای پایدارتر کردن بازی به ارمغان می آورد. Insomniac Games و Nexus Software در حال کار بر روی وصله دیگری برای رفع اشکالات گزارش شده توسط بازیکنان نسخه رایانه شخصی بازی Miles Morales’ Spider-Man هستند.

بازی Marvel’s Spider-Man: Miles Morales در حال حاضر بر روی پلتفرم های پلی استیشن 4، پلی استیشن 5 و رایانه های شخصی در دسترس است. بازی Marvel’s Spider-Man نیز مدتی پیش برای کاربران رایانه های شخصی عرضه شد.

  تبدیل مرد خاکستری به یکی از پربیننده ترین فیلم های نتفلیکس

یادداشت های انتشار برای بسته به روز رسانی نسخه 1.1122.0.0

  • بهبودهای بصری مختلف برای سایه های ریخته شده
  • بهبود کیفیت اشیاء خاص در بازتاب های تابشی
  • نور کات سین را مطابق با نسخه اول تنظیم کنید
  • ارائه بهبود یافته کات سین ها
  • رفع تاری تصویر هنگام استفاده از گزینه مقیاس‌بندی وضوح پویا در پردازنده‌های گرافیکی ARC اینتل
  • ثبات بهبود یافته و بهینه سازی بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید