توبین بل به عنوان Jigsaw در پشت صحنه فیلم Saw X بازمی گردد

اولین تصاویر پشت صحنه از Saw X، قسمت دهم سری Saw، توبین بل را در نقش Jigsaw نشان می دهد.

ساخت فیلم Saw X، دهمین قسمت از سری فیلم های محبوب Saw در حال انجام است و اکنون در میان آخرین اخبار سینما و تلویزیون، متوجه شدیم که بازگشت توبین بل در اولین تصاویر از پشت صحنه نشان می دهد. طرفداران می توانند منتظر اکران این فیلم ترسناک در 27 اکتبر 2023 (5 نوامبر 1402) باشند.

این عکس ها بازگشت توبین بل برای ایفای نقش Jigsaw در Saw 10 را نشان می دهد. کوین گروترت، کارگردان Saw 6 و Saw: The Final Chapter راس این پروژه است. در یکی از این تصاویر توبین بل روی نیمکت پارک نشسته و با کودکی صحبت می کند. تعدادی عکس دیگر از این بازیگر منتشر شده است اما احتمالا با ادامه فیلمبرداری شاهد انتشار عکس های بیشتری خواهیم بود.

در توییت همراه با تصاویر جدید آمده است: «ما مطمئن هستیم که اکثر شما می‌دانید، اما به هر حال، Saw X در اواسط هفته دوم فیلمبرداری خود قرار دارد. در اینجا اولین تصویر توبین بل در نقش افسانه ای را می بینید. نقش این پسر جوان را کسی جز پسر بازی نمی کند مارک برگ، تهیه کننده فیلم بازی نمی کند. عکس دوم هفته گذشته گرفته شده است. برای چه کسی عکس های بیشتری بگذارم [قسمت دهم فیلم اره] برانگیخته؟”

تصویری از پشت صحنه فیلم Saw 10

تصویری از پشت صحنه فیلم Saw X

Jigsaw اولین بار در اولین قسمت از فیلم Saw در سال 2004 به عنوان یک قاتل زنجیره ای معرفی شد که قربانیان خود را اسیر می کند و اراده آنها را برای زنده ماندن با قرار دادن آنها در معرض بازی های مرگبار آزمایش می کند. این فیلم موفقیت زیادی را برای سازندگان به ارمغان آورد که منجر به ساخت دنباله ها و اسپین آف های زیادی شد. اگرچه جان کرامر در پایان Saw 3 کشته شد، او در تمام فیلم‌های این مجموعه به جز Spiral ظاهر می‌شود.

  امکان Age of Empires II: Definitive Edition برای کنسول های Xbox

فیلم مارپیچ به عنوان آخرین فیلم از سری اره دارن لین بوزمنکارگردانی قسمت های دوم، سوم و چهارم اره و نگارش فیلمنامه جاش استالبرگ و پیتر گلدفینگر آن را به میدان نوشتن تبدیل کردند. این فیلم به طور کلی یک شکست در نظر گرفته می شود که با نقدهای متفاوتی روبرو شد و تنها 40 میلیون دلار فروخت.

دیدگاهتان را بنویسید