حضور ادریس البا در تصاویر فیلم لوتر در نتفلیکس

نتفلیکس تصاویر جدیدی از فیلم لوتر منتشر کرده است که در آن ادریس البا در نقش گروهبان جان لوتر حضور دارد.

در میان جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، باخبر شدیم که شبکه آنلاین نتفلیکس اولین تصاویر از فیلم نقش آفرینی لوتر را منتشر کرده است. ادریس البا این فیلم دنباله‌ای بر سریال بریتانیایی لوتر است که از سال 2010 تا 2019 از شبکه بی‌بی‌سی وان پخش شد.

در هر دو تصویر لوتر، ادریس البا در نقش جان لوتر بازگشته است. پس از گذشت 4 سال از پایان سریال لوتر، علاقه مندان می توانند ماجراهای این بازرس ارشد پلیس را با پخش فیلمی جدید در مارس 2023 دنبال کنند که در ادامه می توانید عکس های این فیلم جنایی را مشاهده کنید.

تصویر جدید فیلم لوتر در نتفلیکس

تصویر جدید فیلم لوتر در نتفلیکس

جیمی پینکارگردان نامزد جایزه امی لوتر را کارگردانی کرد و فیلمنامه را نوشت نیل کراس، خالق مجموعه لوتر. این پروژه به عنوان ادامه حماسی داستان لوتر توصیف می شود که در قالب یک فیلم به علاقه مندان ارائه می شود. سینتیا اریوو، اندی سرکیس و جس لیادین در این فیلم بازیگران جدیدی به همراه ادریس البا به ایفای نقش می پردازند. درموت کراولی همچنین نقش مارتین شنک را دوباره ایفا خواهد کرد.

نیل کراس، ادریس البا، پیتر چرنین، دیوید ردی و تاپینگ جنو تهیه کنندگی فیلم لوتر و کریس تایکر، پریسیلا پاریس، باندانا فرگوسن، میکی امریش و دن فینلی آنها به عنوان تهیه کننده اجرایی آن عمل می کنند. مدت‌هاست که صحبت‌های زیادی در مورد تولید یک فیلم لوتر وجود دارد و حتی در سال 2011، نیل کراس درباره ساخت یک فیلم اقتباسی صحبت کرد. با این حال شبکه آنلاین نتفلیکس از ساخت فیلمی پس از پایان سریال لوتر خبر داده است.

  OnePlus 10 Pro با 12 گیگابایت رم در Geekbench ظاهر شد

دیدگاهتان را بنویسید