حضور مایلز مورالس در تصویر جدید مرد عنکبوتی 2

تصویر جدیدی دیگر از Spider-Man: Across the Spider-Verse به تازگی به اشتراک گذاشته شده است که در آن شاهد بازگشت مایلز مورالس هستیم.

طبق آخرین اخبار سینما و تلویزیون، تصویر جدیدی از Spider-Man: Across the Spider-Verse منتشر شد. در تصویری جدید از مرد عنکبوتی 2، مایلز مورالس را با کاپوت معروفش در حال قدم زدن در خیابان های نیویورک و خانواده اش پشت سرش می بینیم. اطلاعات بیشتری در دست نیست اما بر اساس تصویر می توان چهره نگران والدین مایلز را مشاهده کرد و احتمالا پس از مشاجره، مایلز به راه خود ادامه داد.

مایلز مورالس در فیلم Spider-Man: Across the Spider-Verse

شامیک مور در نقش مایلز مورالس (مرد عنکبوتی)، هایلی استاینفلد در نقش گوئن استیسی (اسپایدر-گوئن)، اسکار آیزاک در نقش مرد عنکبوتی 2099 (میگل اوهارا)، جیک جانسون در نقش پیتر بی پارکر (مرد عنکبوتی)، عیسی راعی در نقش جسیکا درو (زن عنکبوتی)، لونا لورن ولز و برایان تایری هنریاز جمله بازیگرانی هستند که در انیمیشن Spider-Man: Across the Spider-Verse صداپیشه هستند. فیل لرد و کریستوفر میلر همچنین به عنوان تهیه کننده در دنباله انیمیشن Spider-Man بازمی گردد.

Spider-Man: Across the Spider-Verse در 2 ژوئن 2023 (12 ژوئن 1402) و Spider-Man: Beyond the Spider-Verse برای اکران در 29 مارس 2024 (10 آوریل 1403) برنامه ریزی شده است. جواکیم دوس سانتوس، کمپ پاورز و جاستین کی تامپسون وظیفه کارگردانی انیمیشن Spider-Man: Across the Spider-Verse از فیلمنامه ای از دیوید کالاهام، فیل لرد و کریستوفر میلر پاسخ دادن

  نقد و بررسی فیلم White Noise Adam Driver در طنز کامل!

دیدگاهتان را بنویسید