ساخت سریال درام رادیویی از بازی Splinter Cell

یوبی سافت درام رادیویی هشت قسمتی Splinter Cell را با همکاری BBC Radio Four راه اندازی می کند.

اگر منتظر بازسازی Splinter Cell بودید، احتمالاً صبرتان تمام شده است. این بازی که تاریخ آن برای بازیکنان مدرن نیاز به بازنویسی دارد و اخیراً کارگردان خود را از دست داده است، در سکوت جلو می رود. اما خوشبختانه خبرهای خوبی در مورد سریال منتشر شده است و Splinter Cell به عنوان یک درام رادیویی در رادیو چهار بی بی سی بازخواهد گشت.

شبکه گفت که این درام رادیویی مامور کهنه کار درجه چهارم سام فیشر را در یک عملیات جدید دنبال می کند. او به دنبال جذب و آموزش نسل بعدی ماموران Splinter Cell برای بخش عملیات مخفی NSA است. هنگامی که یک قاتل مرگبار از گذشته سم فیشر برای یک ماموریت ترور از مردگان باز می گردد، در حالی که تهدیدی شوم برای امنیت جهانی فاش می شود، به مسابقه ای با زمان پرتاب می شود.

اگر شنونده همیشگی رادیو چهار بی بی سی باشید، صدای بازیگر سم فیشر را خواهید شناخت. این مامور مخفی توسط اندی آنتونی این اتفاق افتاد که او با این نقش تیراندازان در رادیو بی بی سی معروف هستند. از دیگر صداپیشگان این برنامه می توان به دیزی هد، روزالی کریگ، ساشا داوان، نیکش پاتل و ویل پورتر اشاره کرد.

تصویر مفهومی Splinter Cell Remake

بسیاری از استعدادهای بی بی سی در این برنامه حضور دارند و کار نویسندگی برنامه به عهده دارد سباستین بازکیویچ و پل کورنر E. Koerner تجربه نوشتن برای Doctor Who، Holby City و Casualty را دارد. این برنامه قرار است ساعت 17:45 به وقت تهران در تاریخ 11 دسامبر (2 آذر) منتشر شود. هر هشت قسمت به طور همزمان منتشر شد و می توان آن را از طریق برنامه صداهای بی بی سی شنید.

  نقد و بررسی بازی Fire Emblem Engage

این برنامه می تواند مقدمه جالبی برای بازسازی Splinter Cell باشد که سال گذشته معرفی شد و توسط یوبی سافت تورنتو در حال توسعه است. استودیویی که اخیراً روی FarCry 6 کار کرده است. جزئیات زیادی در مورد این پروژه در دسترس نیست و Ubisoft فقط توسعه آن را تأیید کرده است. مت وستدر سال 2021، سازنده بازی گفت که این پروژه در مراحل اولیه ساخت قرار دارد.

دیدگاهتان را بنویسید