نمایش زندگی 45 ساله پدر بمب اتمی در فیلم اوپنهایمر

بر اساس اطلاعات جدید منتشر شده، در فیلم «اپنهایمر» به نویسندگی و کارگردانی کریستوفر نولان، دوره ای ۴۵ ساله از زندگی جی. ما رابرت اوپنهایمر خواهیم بود.

مانند برخی از مخاطبان، به دلیل تفاوت در آرایش و پوشش کیلیان مورفی در عکس های پشت صحنه اوپنهایمر، آن را حدس زدند، شغل جدید کریستوفر نولان به بخش‌های مختلف زندگی جولیوس رابرت اوپنهایمر می‌پردازد. اختلاف زمانی دو قسمت فیلم اوپنهایمر به 45 سال می رسد. با این حال هنوز دقیقا نمی دانیم چند دوره مختلف از زندگی این فیزیکدان نظری و استاد دانشگاه برکلی را در فیلم جدید نولان خواهیم دید.

جی. رابرت اوپنهایمر که نقش کلیدی در پروژه منهتن برای ساخت بمب هسته ای داشت، در سال 1904 متولد شد و در سال 1967 درگذشت. از آنجایی که او تا 62 سالگی زندگی کرد، به نظر می رسد که بتوانیم او را در فیلم اوپنهایمر از دوران نوجوانی اش ببینیم. بقیه عمرش

کیلیان مورفی در نقش جولیوس رابرت اوپنهایمر، پدر بمب اتمی، در اوپنهایمر به نویسندگی و کارگردانی کریستوفر نولان.

فاصله زمانی بیش از 4 دهه بین بخش هایی از فیلم اوپنهایمر نمی تواند ثابت کند که این اثر باید مدت زمان طولانی داشته باشد. در عین حال، اگر نولان بخواهد چند قسمت از زندگی این دانشمند را با جزئیاتی نسبتاً به تصویر بکشد، می توان فیلم اوپنهایمر را نیز در گروه طولانی ترین آثار او قرار داد. فیلم Interstellar با ۱۶۹ دقیقه در حال حاضر به عنوان طولانی ترین تلاش کارگردانی کریستوفر نولان شناخته می شود.

کیلیان مورفی در نقش اوپنهایمر و امیلی بلانت اوپنهایمر در نقش همسرش در میان بازیگران حضور دارد. مت دیمون، رابرت داونی جونیور، فلورانس پوگ، رامی مالک، داوود داسمالچیان و کنت برانا نیز در این اثر نقش داشته اند.

  نمایش نحوه کاوش در دریا و خشکی در تریلر جدید Skull and Bones

فیلم اوپنهایمر در 30 جولای 1402 (21 ژوئیه 2023) اکران خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید