آگهی های استخدام برادران وارنر. مونترال به یک بازی اعلام نشده AAA اشاره دارد

شعبه مونترال برادران وارنر، خالق شوالیه های گاتهام، آگهی های شغلی بیشتری را منتشر کرده است که جزئیات پروژه بعدی خود را نشان می دهد.

پس از سال‌ها توسعه، WB Games Montreal’s Gotham Knights سرانجام در ماه اکتبر منتشر شد. اگرچه استقبال سازندگان از این بازی نقش آفرینی اکشن جهان باز آن چیزی نبود که توسعه دهندگان به آن امیدوار بودند، اما به زودی به سراغ پروژه دیگری می روند. ما قبلاً می دانستیم که شعبه مونترال برادران وارنر. در کنار Gotham Knights روی یک بازی اعلام نشده کار می کند و آگهی های شغلی اخیر به آن اشاره کرده است.

شعبه مونترال برادران وارنر. اخیراً یک آگهی شغلی برای یک طراح ارشد هنری ارسال کرده است که توسعه یک بازی با کیفیت AAA برای کنسول ها را توضیح می دهد. پست شغلی استودیو برای یک توسعه دهنده ارشد گیم پلی نشان می دهد که آنها به دنبال شخصی آشنا با موتور Unreal Engine و ساختار چند نفره هستند. این احتمالاً به معنای عناصر چند نفره در بازی اعلام نشده WB Games Montreal است.

با توجه به اینکه زمان زیادی از انتشار بازی Gotham Knights نمی گذرد، احتمالاً کمی طول می کشد تا جزئیات بیشتری در مورد پروژه آینده از شعبه مونترال کمپانی برادران وارنر منتشر شود. با این حال ظاهرا روند تولید این بازی معرفی نشده سرعت بیشتری یافته است. بازیکنان Gotham Knights همچنین باید منتظر یک حالت Co-op جدید 4 نفره به نام Heroic Assault در 29 نوامبر باشند که به گفته سازندگان مستقل از کمپین بازی خواهد بود.

  توسعه Sonic Frontiers کامل شده است

دیدگاهتان را بنویسید