اندازه بازی احتمالی Need for Speed ​​Unbound در پلی استیشن 5

بر اساس گزارش منتشر شده، بازی Need for Speed ​​Unbound در کنسول پلی استیشن 5 حجم نسبتا کمی دارد.

تنها چند روز تا انتشار بازی Criterion Games Need for Speed ​​Unbound باقی مانده است. چندی پیش سازندگان اعلام کردند که برای نصب این بازی بر روی کامپیوتر خود به بیش از 50 گیگابایت فضای خالی نیاز دارید. با این حال، دارندگان کنسول هنوز دقیقاً نمی دانند که چقدر فضای خالی برای نصب و تجربه Need for Speed ​​Unbound دارند. روی پلتفرم های خودشان در همین راستا یک حساب کاربری توییتر اندازه بازی پلی استیشن اعلام کرد که حجم جدیدترین بازی این سری است نیاز به سرعت به طور دقیق 29431 گیگابایت خواهد بود.

دارندگان The Palace Edition بازی می توانند سه روز زودتر آن را تجربه کنند. همچنین پیش بارگذاری این نسخه هم اکنون در دسترس است. در همین حال، دارندگان نسخه معمولی بازی باید تا 30 نوامبر برای پیش بارگذاری منتظر بمانند. علاوه بر دسترسی زودهنگام به بازی، The Palace Edition طیف وسیعی از محتوای اضافی مانند اتومبیل های سفارشی Mercedes-AMG GT Black Series 2020 و VM Mk1 Golf Gti 1976 همچنین آن را برای گیمرها در دسترس قرار می دهد.

بازی Need for Speed ​​Unbound در تاریخ 11 دسامبر (2 دسامبر) برای پلتفرم‌های Xbox Series X/S، PlayStation 5 و PC منتشر خواهد شد.

  اینترنت نور ترکیبی شگفت انگیز از نور و ارتباطات است

دیدگاهتان را بنویسید