بازی های ویدیویی نیز بخشی از دنیای مشترک جدید DC خواهند بود

جیمز گان، رئیس استودیو DC Worldwide، تأیید کرد که بازی‌های ویدیویی آینده این شرکت بخشی از دنیای مشترک و یکپارچه فیلم‌ها و سریال‌های این برند خواهند بود.

جیمز گان پس از منصوب شدن به عنوان مدیرعامل استودیوی دی سی یونیورسال در کنار پیتر سافران، تایید کرد که بازی های آینده دی سی نیز در دنیای بزرگتر دی سی که در فیلم های برادران وارنر خواهیم دید، جریان خواهند داشت.

دیشب، گان در پاسخ به توییت یکی از طرفداران، تایید کرد که علاوه بر فیلم‌ها و سریال‌هایی که در دنیای مشترکی مانند آثار دنیای سینمایی مارول اتفاق می‌افتد، انیمیشن‌ها و همچنین بازی‌های ویدیویی آن برند بخشی از این جهان دی سی باشید.

پیش از این، دیوید زاسلاو، مدیر عامل جدید و جنجالی برادران وارنر نیز از برنامه های این شرکت برای ایجاد یک دانشنامه جامع از تمام رویدادها و شخصیت های دنیای بصری دی سی خبر داده بود. البته این تصمیم بدیهی است که شامل بازی های آینده این شرکت مانند Rocksteady’s Suicide Squad: Kill the Justice League نمی شود، زیرا همانطور که می دانیم، آن بازی در دنیای مشترک آن استودیو Batman: Arkham اتفاق می افتد.

پیش از این قرار بود این بازی در ماه های پایانی سال 2022 منتشر شود اما در ماه مارس سال جاری اعلام شد که انتشار این بازی تا بهار سال 2023 به تعویق افتاده است Suicide Squad: Kill the Justice League Game برای پلی استیشن 5، ایکس باکس سری ایکس | سری Xbox S و PC منتشر شد.

بازی Suicide Squad استودیوی Rocksteady با بازی هارلی کوین

با این حال، به نظر می رسد که تمامی بازی های اعلام نشده وارنر که در حال حاضر در حال توسعه هستند، در این سیاست جدید گنجانده شده و طبق برنامه ریزی های گان، بخشی از برنامه بزرگ او برای 10 سال آینده برند دی سی خواهند بود. البته اخیراً شایعات زیادی در مورد توسعه بازی Injustice 3 توسط استودیو NetherRealm منتشر شده است که هنوز مشخص نیست، اگر درست باشد، آیا پروژه ای که سال ها در دست ساخت است، شامل این سیاست جدید نیز می شود یا خیر. نه

  آنر 60 و آنر 60 پرو رسما معرفی شدند. دوربین بهتر، صفحه نمایش بزرگتر و باتری با ظرفیت بالاتر

پیش از این، بیل روزمن، کارگردان و رئیس برند مارول گیمز، گفته بود که تکرار رویکرد مارول در آثار سینمایی برای پروژه‌های بازی، به دلیل تفاوت‌های اساسی این صنعت با بازی‌های ویدیویی، لزوماً موفقیت‌آمیز نخواهد بود.

واضح است که تمامی پروژه های سینمایی و تلویزیونی مارول توسط مارول استودیوز تولید می شود و به همین دلیل نظارت و یکپارچه سازی این پروژه ها بسیار راحت تر از بازی های این شرکت خواهد بود که توسط استودیوهای مختلف واقع در کشورهای مختلف ساخته می شوند. اکنون باید دید رویکرد جیمز گان در مورد پیچیدگی قرار دادن تمام داستان ها و رویدادهای بازی های ویدیویی از استودیوهای مختلف در یک دنیای واحد با آثار لایو اکشن که معمولاً توسط گروه خاصی از افراد در Warner Films تولید می شوند، چگونه خواهد بود.

نظر کاربران زومجی در این مورد چیست؟ شما می توانید نظر خود را با ما و دیگران در میان بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید