بودجه بازی Star Citizen از 526 میلیون دلار گذشت

پس از گذشت نزدیک به 10 سال از معرفی بازی Star Citizen، سرمایه جمع آوری شده برای این بازی انبوه چند نفره و فضایی از طریق Crowdfunding از مرز 526 میلیون دلار گذشت.

جمع آوری کمک مالی برای بازی Star Citizen از طریق خدمات تامین مالی جمعی نمایشگاه تعاملی هوافضا یا IAE 2952 طبق گزارش سایت ادامه دارد صنایع فضایی رابرتز در حال حاضر 526,692,740 دلار برای ساخت این بازی مورد انتظار سرمایه گذاری کرده است. Star Citizen در ماه سپتامبر از مرز 500 میلیون دلار عبور کرد. روند طولانی توسعه این بازی برای کسانی که صنعت بازی های ویدیویی را دنبال می کنند آشکار است و پس از یک دهه توسعه همچنان در فاز آلفا قرار دارد.

خدمات تأمین مالی جمعی یا Crownfunding روشی برای کسب سرمایه است که مستقیماً با مصرف کننده ارتباط برقرار می کند و شخص یا شرکت واسطه را حذف می کند. اگر ایده جذابی دارید، بودجه آن را مستقیماً از کاربر نهایی محصول خود دریافت می کنید. نه شرکت های سرمایه گذاری

کشتی هایی که از میان صخره های فضایی در Star Citizen پرواز می کنند

طبق برنامه مقرر، IAE 2952 این بازی در 30 نوامبر سال جاری به پایان می رسد و در آن تاریخ می توانیم مبلغ نهایی سرمایه گذاری جمعی این بازی را دوباره مشاهده کنیم. بعلاوه بازی Star Citizen رایگان است در طول رویداد جمع آوری سرمایه سالانه بازی، سازندگان مختلفی در بازی وجود دارند که بازیکنان می توانند سفینه فضایی را با پول واقعی از آنها خریداری کنند.

Star Citizen هنوز در حال توسعه برای پلتفرم PC است و صحبت های زیادی در مورد تاخیرهای مربوط به شایعات محیط کاری ضعیف برای تیم سازنده بازی وجود دارد.

  سونی بالاخره از طراحی هدفون پلی استیشن وی آر ۲ رونمایی کرد

دیدگاهتان را بنویسید