تاکید کارگردان God of War Ragnarok بر حفظ یکی از شخصیت های سرگرم کننده بازی

در مصاحبه اخیر، اریک ویلیامز، کارگردان God of War Ragnarok در مورد اصرار خود برای حفظ یکی از شخصیت های مورد علاقه طرفداران در بازی صحبت کرد.

هشدار: متن این خبر بخشی از داستان God of War Ragnarok را فاش می کند.

بازی God of War Ragnarok بازیکنان را در زمان‌های مختلف غافلگیر می‌کند و یکی از غیرمنتظره‌ترین اتفاقات، معرفی شخصیت جدیدی به نام Ratatoskr است که در واقع یک سنجاب ناطق و نگهبان درخت جهان است. Ratatoskr که توسط شخصیت محبوب یوتیوب SungWon Cho صداپیشگی می‌کند، به یکی از محبوب‌ترین شخصیت‌های بازی از زمانی که بازی در اوایل این ماه به گیمرها رسید، تبدیل شده است.

شخصیت غیرمعمول و سرگرم کننده Ratatoskr و به خصوص اینکه او را در بازی ای مانند God of War می بینیم، واکنش های زیادی را برای این شخصیت در بازی به همراه داشته است. به همین دلیل برخی از اعضای تیم سازنده بازی سعی کردند این شخصیت را از بازی حذف کنند. در واقع Ratatoskr را برای فضای God of War Ragnarok مناسب نمی دانند. با این حال، اریک ویلیامز، به عنوان کارگردان بازی، نظر دیگری داشت.

ویلیامز در مصاحبه اخیر خود با Game Informer او گفت که به دلیل ناهماهنگی این شخصیت با المان های بازی God of War Ragnarokهمیشه فشار زیادی برای از بین بردن Ratatoskr وجود دارد روی او بود. اما بگذار نگه دارد Ratatoskr در این بازی سختی کشید و خوشبختانه موفق شد.

کریتوس و راتاتوسکر در God of War Ragnarok

می‌خواستم آن شخصیت در بازی بماند. من یکی از طرفداران او بودم و جلوی همه گفتند که ما شخصیت های زیادی داریم و باید او را حذف کنیم. با این حال تاکید کردم که نه! او در بازی می ماند.

  شایعه: Tomb Raider: Anniversary remaster قرار بود در سال 2021 منتشر شود.

در مورد صحنه ای که راتاتوسکر ظاهر می شود؟ اینجا همه می‌گفتند: «آیا ما زیاده‌روی می‌کنیم؟» حتی کارگردان موسیقی متن بازی هم گفت، نمی‌دانم چه موسیقی را برای این صحنه اجرا کنیم. این چیزها زیاد است خدای جنگ دور هستند برای این قسمت باید کارهای جداگانه انجام می دادند. یعنی تا این حد خدای جنگ فاصله داشتیم.»

God of War Ragnarok برای پلی استیشن 4 و پلی استیشن 5 در دسترس است. سونی اخیرا اعلام کرده است که فروش این بازی از 5.1 میلیون نسخه فراتر رفته است تا God of War Ragnarok پرفروش ترین بازی اول شخص در تاریخ پلی استیشن شود.

دیدگاهتان را بنویسید