توسعه دهندگان به احتمالات زیادی برای گیمرها در Marvel’s Midnight Suns اشاره کردند

استودیو Firaxis اعلام کرده است که تعداد انتخاب های چند شاخه ای در Marvel’s Midnight Suns بسیار بیشتر از انتظار طرفداران خواهد بود.

Marvel’s Midnight Suns جدیدترین اثر سازندگان سری XCOM است که به زودی منتشر خواهد شد. بازی باید به شما اجازه دهد فهرست بزرگی از ابرقهرمانان از دنیای مارول را در یک بازی RPG نوبتی کنترل کنید. بر اساس دموها و اطلاعاتی که تا کنون درباره بازی Marvel’s Midnight Suns منتشر شده است، به نظر می رسد که طرفداران مارول با یک بازی منحصر به فرد روبرو خواهند شد. به تازگی سازندگان این بازی ویدئویی ویژه برای طرفداران منتشر کرده اند که در آن محتوای بازی را توضیح می دهند که طرفداران می توانند انتظار تجربه آن را داشته باشند.

در میان سازندگان Marvel’s Midnight Suns که تمامی جنبه های بازی از جمله سیستم نبرد و شخصیت ها را توضیح می دهند. ویل میلر او به عنوان یک مهندس ارشد در استودیو Firaxis، جزئیات جدید و جذابی را در مورد روایت بازی، اهمیت انتخاب ها و پیامدهای آن فاش کرد. به گفته میلر، بازی تقریباً 65000 خط دیالوگ صوتی و بیش از دو ساعت کات سین دارد و انتخاب های شاخه ای آن بسیار بیشتر از آن چیزی است که طرفداران تصور کنند.

دانلود ویدیو آپارات

بازی Marvel’s Midnight Suns در 11 دسامبر (2 آذر) سال جاری بر روی پلتفرم رایانه شخصی و کنسول های پلی استیشن 5 و ایکس باکس سری ایکس | Xbox Series S منتشر خواهد شد. نسخه های نینتندو سوییچ، پلی استیشن 4 و ایکس باکس وان این بازی برای تاریخ دیگری در دست توسعه هستند.

  اینتل قیمت و تاریخ عرضه کارت گرافیک Arc A750 را اعلام کرد

می توانید نظرات خود را در مورد آخرین اخبار بازی با تیم زومجی و سایر کاربران به اشتراک بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید