سونی بازی اعتیادآور Gran Turismo 7 را برای کامپیوتر منتشر کرد

حالا به نظر می رسد که بازی محبوب مسابقه ای Gran Turismo 7 برای رایانه های شخصی نیز منتشر شود.

در سال‌های اخیر، عناوین انحصاری پلی‌استیشن به تدریج به پلتفرم‌های فروش بازی‌های رایانه‌های شخصی راه پیدا کرده‌اند تا درآمد بیشتری را برای استودیوهای توسعه‌دهنده بفرستند. سونی قصد دارد فرنچایز بسیار محبوب Gran Turismo را به زودی برای رایانه شخصی منتشر کند. این رویداد احتمالی توسط کارگردان بازی، Kazunori Yamauchi تایید شده است.

عرضه بازی Gran Turismi 7
کارگردان بازی Gran Turismo 7 در مراسمی به مناسبت بیست و پنجمین سالگرد عرضه این بازی برای پلی استیشن از احتمال فروش نسخه پی سی این بازی در آینده ای نزدیک خبر داد.به گفته یامائوچی این کار آسانی نیست. ، اما استودیو مایل است سرعت آن را افزایش دهد.

اگرچه به نظر می رسد که سونی هنوز به طور کامل ساخت نسخه رایانه شخصی Gran Turismo 7 را پاک نکرده است، اسناد فاش شده از پلتفرم بازی ابری Geforce Now به وجود نسخه رایانه شخصی عنوان پلی استیشن اشاره دارد.

سئو کول

ایکس باکس Forza Motorsport را برای مقابله با Gran Turismo راه اندازی خواهد کرد. این بازی در سه ماهه دوم سال 2023 برای رایانه‌های شخصی و کنسول‌ها منتشر می‌شود، به این معنی که سونی می‌تواند قبل از آن تاریخ با انتشار Gran Turismo برای رایانه‌های شخصی، طرفداران مسابقه را جذب کند. Gran Turismo 7 اوایل سال جاری برای پلی استیشن 4 و 5 منتشر شد.

سونی اخیراً از انتشار بازی Spider-Man: Miles Morales برای رایانه شخصی و The Last of Us Part 1 Remake نیز به زودی برای این پلتفرم منتشر خواهد شد. باید دید برنامه های سونی در سال 2023 چه کمکی به موفقیت این شرکت خواهد کرد.

  تنظیمات دسترسی Ragnarok God of War با الهام از Naughty Dog

منبع: آخرین خبر

دیدگاهتان را بنویسید