سیستم رزمی Wo Long نرم تر از سری Nioh خواهد بود

به گفته تیم نینجا، سیستم مبارزه Wo Long: Fallen Dynasty بسیار مدرن تر و روان تر از سری Nioh خواهد بود.

Wo Long: Fallen Dynasty جدیدترین بازی RPG و روح مانند استودیوی Team Ninja است که با وجود شباهت های فراوان به سری Nioh، در ارائه یک تجربه منحصر به فرد جدی است. استودیوی تیم نینجا در گذشته توضیح داده است که Wo Long نسبت به کارهای قبلی گسترده‌تر خواهد بود و فرصت‌های بیشتری را برای کاوش در اختیار بازیکنان قرار می‌دهد. اکنون فومیهیکو یاسوداکارگردان بازی و ماساکی یاماگیوادر مصاحبه ای جدید، تهیه کننده در مورد سیستم رزمی Wo Long و تفاوت آن با سری Nioh توضیح داد.

یاسودا گفت: “هنرهای رزمی چینی روان تر و زیباتر هستند و لحن بسیار متفاوتی را در سیستم مبارزه ایجاد می کنند.” در حالی که بازی‌های Nioh در ژاپن جریان داشتند و بازیکنان را در نقش سامورایی قرار می‌دادند، محیط چینی Wo Long: Fallen Dynasty و تمرکز بر هنرهای رزمی امکان حرکات پویاتر و نبردهای سریع را فراهم می‌کرد. تیم نینجا معتقد است که دستیابی به این اهداف نیاز به توانایی پرش در هر زمان و عدم نگرانی در مورد نوار استقامت دارد. در نتیجه، بازیکنان می توانند در حالت تعلیق بین حالت های دفاعی و تهاجمی جابجا شوند.

بازی Wo Long: Fallen Dynasty قرار است در تاریخ 12 اسفند 1401 (3 مارس 2023) بر روی پلتفرم رایانه شخصی و کنسول های پلی استیشن 5، پلی استیشن 4، ایکس باکس وان و ایکس باکس سری ایکس منتشر شود. Xbox Series S منتشر خواهد شد.

  تایید فصل سوم انیمه One Punch Man از استودیو مپا

نظر شما در مورد این خبر چیست؟ آن را با تیم زومجی به اشتراک بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید