مارول نمی تواند یک فیلم مستقل از نیمور تولید کند

تهیه کننده Black Panther: Wakanda Forever در مصاحبه ای جدید فاش کرد که استودیو مارول اکنون نمی تواند فیلمی بر اساس نیمور بسازد.

فیلم Black Panther: Wakanda Forever مدتی است که روی پرده سینماها رفته و برای سه هفته متوالی رهبر باکس آفیس جهانی شده است. بسیاری از منتقدان و بینندگان شخصیت نامور را یکی از دلایل اصلی موفقیت Black Panther 2 می دانند و حالا بسیاری منتظر ادامه داستان این شخصیت در MCU هستند. ولی در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیوندر حال حاضر امکان ساخت فیلم نامور وجود ندارد.

به گزارش The Wrap، نیت مور، تهیه کننده Black Panther: Wakanda Forever در مصاحبه اخیر خود تایید کرد که حقوق شخصیت نامور هنوز در دست یونیورسال است و بنابراین استودیو مارول نمی تواند بر اساس این فیلم مستقل تولید و منتشر کند. شخصیت. البته مور تاکید کرد که این بدان معنا نیست که Neemor در آثار آینده دنیای سینمایی مارول ظاهر نخواهد شد و در واقع مانند شخصیت هالک، Neemor همچنان می تواند در بسیاری از فیلم های آینده MCU ظاهر شود.

او همچنین اشاره کرد که اگرچه بسیاری از منشأ شخصیت نامور بازنویسی شده است، اما آنها از کمیک های زیادی برای خلق و اضافه کردن این شخصیت به دنیای سینمایی مارول الهام گرفتند تا این شخصیت بتواند به موقعیت فعلی خود برسد. البته مور اشاره ای نکرد که مارول ممکن است سریالی بر اساس نامور برای دیزنی پلاس تولید کند یا اینکه امکان ساخت سریالی مانند فیلم وجود ندارد. در هر صورت این خبر ممکن است باعث ناامیدی طرفداران این شخصیت در فیلم Black Panther: Wakanda Forever شود که طرفداران را به یاد وضعیت هالک نیز می اندازد.

  دلایل کاهش شدید فروش در فروشگاه های اینترنتی چیست؟

دیدگاهتان را بنویسید