نمایش شخصیت های ریو، کن، لوک و جیمی در تریلر بازی Street Fighter 6

ویدیوی جدید گیم پلی Street Fighter 6 مهارت های مبارزاتی شخصیت های بازی را به نمایش گذاشته و توضیحاتی را از اعضای تیم سازنده ارائه می دهد.

مدت هاست که طرفداران Street Fighter منتظر جدیدترین قسمت این سری مبارزات کلاسیک هستند. سوالی که بازی Street Fighter 5 چند سال ناامیدکننده بود قبل از اینکه رشد قابل توجهی پیدا کرد و دوباره توجه طرفداران را به خود جلب کرد و باعث شد که انتظار طولانی تر به نظر برسد. خوشبختانه، به نظر می رسد که بازی مبارز خیابانی 6 این یک بازگشت امیدوارکننده به جذابیت اصلی این سریال محبوب است. شاید به همین دلیل است که ما به طور مرتب ویدیوهای گیم پلی مختلفی را می بینیم که با طرفداران به اشتراک گذاشته می شود.

ویدیو جدیدی که این بار توسط سایت گیم اینفورمر پخش شد مسابقه ای از بازی Street Fighter 6 با حضور کن و ریو و رقابتی دیگر با لوک است. در عوض جیمی را نشان می دهد. نکته جالبی که در اینجا باید به آن اشاره کرد این است که اعضای تیم سازنده بازی همان کسانی هستند که در بازی خود می جنگند تا شاهد یک مسابقه سطح بالا از سوی سازندگان Street Fighter 6 باشند.

دانلود ویدیو آپارات

بازی مبارزه ای Street Fighter 6 برای پلی استیشن 5، ایکس باکس سری ایکس باکس سری اس، پلی استیشن 4 و رایانه شخصی در دست ساخت است. این بازی اخیرا در کره جنوبی مورد ارزیابی قرار گرفت تا احتمال اعلام تاریخ انتشار آن در آینده نزدیک افزایش یابد.

  گیم پلی بازی Dead Space Remake فردا رونمایی می شود

دیدگاهتان را بنویسید