نمایش پیشرفت‌های بصری The Witcher 3 Gen 9 نسبت به نسخه اصلی در یک ویدیوی جدید

یوتیوبری به نام ElAnalistaDeBits ویدیوی جدیدی منتشر کرده است که در آن نسخه Gen 9 بازی The Witcher 3: Wild Hunt را با نسخه اصلی مقایسه می کند.

CD Projekt RED اخیراً ویژگی ها و بهبودهای نسخه نسل نهم The Witcher 3: Wild Hunt Complete Edition را توضیح داده است. این نسخه شامل مدل‌ها و بافت‌های 4K، 60 فریم در ثانیه، حالت عکس، گیم‌پلی بهبودیافته، فضای ذخیره‌سازی ابری و ردیابی پرتو است و از Ray-Traced Global Illumination، فناوری FSR 2.0 و بازخورد لمسی به محرک‌های تطبیقی ​​کنترلر DualSense پشتیبانی می‌کند.

یک یوتیوبر به نام ElAnalistaDeBits ویدیوی جدیدی از The Witcher 3: Wild Hunt را به اشتراک گذاشت که نسخه نسل نهم و نسخه اصلی آن را برای رایانه های شخصی، ایکس باکس وان ایکس و ایکس باکس سری ایکس مقایسه می کند. Xbox Series S می پردازد. این ویدیو از نسخه نسل نهم بازی Witcher 3 ضبط شده است که دامنه پیشرفت های این نسخه بسیار گسترده است و پوشش گیاهی و سایه های تماس (Ambient Occlusion) بسیار بهتر به نظر می رسد.

اگرچه ردیابی پرتو برای بازتاب ها اعمال نمی شود، بازتاب های کیهانی نسبت به نسخه اصلی بهبود یافته است. این ویدیو گزینه دوربین جدیدی را نشان می دهد که نمای نزدیک تری از گرالت را ارائه می دهد. آپدیت نسل نهم بازی Witcher 3 در تاریخ 14 دسامبر (23 آذر) برای Xbox Series X It برای Xbox Series S، PlayStation 5 و PC منتشر خواهد شد و برای دارندگان فعلی Xbox One و PlayStation 4 رایگان خواهد بود. نسخه ها

دانلود ویدیو آپارات

  نامه مهم سازمان نصر به رئیس جمهور برای رفع محدودیت های اینترنتی

دیدگاهتان را بنویسید