پخش اولین تریلر سریال 1923 با بازی هریسون فورد

Paramount Plus Online تریلر کامل 1923 را به اشتراک گذاشته است، اسپین آف Yellowstone که طرفداران را با خانواده داتون آشنا می کند.

در میان جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، باخبر شدیم که شبکه آنلاین پارامونت پلاس اولین تریلر سریال RPG 1923 را منتشر کرده است. هریسون فورد بازی کرده است این سریال کوتاه یکی از اسپین آف های سریال یلوستون است که کارگردانی آن را بر عهده داشته است تیلور شریدان انجام شد. سریال 1923 در تاریخ 18 دسامبر از پارامونت پلاس پخش خواهد شد. در ادامه می‌توانید نسخه کامل تریلر این زیر مجموعه را تماشا کنید.

دانلود ویدیو آپارات

سریال 1923 به عنوان دو فصل 8 قسمتی در شبکه پارامونت پلاس به بینندگان ارائه می شود و غرب را در آغاز قرن بیستم بررسی می کند. در طول این زمان، همه‌گیری‌ها، خشکسالی‌های تاریخی، ممنوعیت الکل و رکود بزرگ منطقه‌ای را که داتون‌ها آن را خانه می‌نامیدند، گرفتار کرده است. در این سریال، هریسون فورد نقش جاکوب داتون، برادر شخصیتی که تیم مک‌گرو در سال 1883 بازی کرد، یکی دیگر از اسپین‌آف‌های یلوستون است.

براندون اسکلناربازیگر فیلم Midway. دارن مانبازیگر سریال The Chilling Adventures of Sabrina میشل راندولفبازیگر فیلم استراحتگاه جیمز باج دیلبازیگر سریال The Pacific مارلی شلتونبازیگر فیلم فرار کامل برایان گراتیبازیگر سریال سوپرانوها جروم فلینبازیگر سریال Game of Thrones آمنه نیوزبازیگر فیلم بلوبری و جولیا شلیپفراین بازیگر سیاستمدار در سریال سال 1923 بازی کرد.

در حال حاضر سومین اسپین آف سری یلوستون با نام 6666 نیز مراحل توسعه را پشت سر می گذارد و ماجراهای آن در تگزاس رخ می دهد. تیلور شریدان، جان لینسون، آرت لینسون، دیوید اس. گلاسر، ران بارکل، دیوید هاتکین، باب یاری و بن ریچاردسون در سال 1923 به عنوان تهیه کننده اجرایی خدمت کردند.

  نازک ترین تلویزیون QLED جهان عرضه شد

دیدگاهتان را بنویسید