Sonic Frontiers پایه ای برای قسمت های بعدی سری Sonic خواهد بود

طبق گفته تاکاشی ایزوکا از سگا، Sonic Frontiers پایه ای برای قسمت های بعدی این سری خواهد بود.

سگا با ساخت بازی Sonic Frontiers در دنیای باز و محیط سه بعدی سعی کرد تجربه ای کاملا جدید و منحصر به فرد را به طرفداران جوجه تیغی آبی ارائه دهد. با این حال، این تغییر در سبک و عملکرد او ممکن است برای همه طرفداران جذاب نباشد. البته سگا معتقد است که همانند Sonic Adventures که آغازی برای ورود سری سونیک به دنیای سه بعدی بود، Sonic Frontiers نیز پایه جدیدی برای بازی های آینده این سری است.

در همین راستا، تاکاشی ایزوکا، رئیس سری Sonic SEGA، در مصاحبه اخیر خود اعلام کرد که Sonic Frontiers سنگ بنای آینده جدید این سری خواهد بود. ایزوکا گفت: “هدف ما با Sonic Frontiers خلق اثری بود که سنگ بنای بازی های آینده سونیک باشد.” در حالی که بازی برداشتی کاملاً جدید از این سری بود، ما می‌دانستیم که به ریشه‌های سونیک احترام بگذاریم و کاری کنیم که بازی همچنان شبیه نسخه‌ای از سونیک باشد.”

ماجراجویی سونیک در بازی جهان باز Sonic Frontiers

اگرچه بازی Sonic Frontiers انتظارات همه طرفداران را برآورده نکرد، اما عناصر و ایده های جدیدی را به این سری اضافه کرد. اگر سگا بر روی ساختار جهان باز تمرکز کند و بر روی نقاط قوت Frontiers تمرکز کند، می تواند بهترین نسخه های سری Sonic را در آینده به طرفداران ارائه دهد.

نظر شما در مورد این خبر چیست؟ آن را با تیم زومجی و سایر کاربران به اشتراک بگذارید.

  امکان احیای سری Parasite Eve با ثبت علامت تجاری Symbiogenesis از Square Enix

دیدگاهتان را بنویسید