آیفون 15 پرو به دکمه هایی با طراحی ثابت مجهز خواهد شد

تحلیلگران در آخرین پیش بینی خود مدعی شده اند که مدل های سری آیفون 15 پرو مجهز به دکمه های ثابت و لمسی هستند و این دکمه ها حرکت فیزیکی ندارند. همچنین این دکمه ها هم تراز با بدنه گوشی نصب خواهند شد.

بلین کورتیس و تام اومالی؛ 2 تحلیلگر از موسسه تحقیقاتی بارکلیز بر اساس نظرات جان فورسایت. مدیرعامل سیروس لاجیک به چنین فرضیه ای اشاره کرد. Cirrus Logic در حال حاضر برخی از فناوری های حسگر مورد استفاده در مدل های فعلی آیفون را به اپل عرضه می کند. این شرکت قطعات جدیدی را ذکر کرده است که در نیمه دوم سال آینده عرضه خواهند شد. این بازه زمانی دقیقاً متقارن با دوره ای است که اپل احتمالاً آیفون های آینده خود را عرضه می کند.

این دکمه ها از الگوهای ارتعاشی برای شبیه سازی حس لامسه استفاده می کنند. یعنی در حالی که دکمه های جدید در واقع هیچ حرکتی ندارند. برای درک بهتر مشکل، می توانید ترک پد نصب شده در مدل های جدیدتر مک بوک و دکمه هوم در مدل جدید آیفون SE را بررسی کنید. مینگ چیکو؛ تحلیلگر معروف مشکلات اپل نیز پیش بینی مشابهی را در اوایل ماه اکتبر انجام داد. او معتقد است مدل‌های گران‌تر آیفون (احتمالاً آیفون 15 پرو و ​​آیفون 15 پرو مکس) بدون دکمه‌های فیزیکی عرضه خواهند شد. اگرچه بدیهی است که مدل‌های ارزان‌تر سری آیفون 15 همچنان به دکمه‌های فیزیکی مجهز خواهند بود.

ما باید تا سپتامبر 2023 منتظر بمانیم تا در این زمینه اظهارنظر نهایی کنیم. استفاده از دکمه های ثابت کمک می کند تا گوشی در برابر نفوذ آب مقاومت بیشتری داشته باشد و همچنین احتمال آسیب مکانیکی را کاهش می دهد. اگرچه تجربه کاربری استفاده از این دکمه ها احتمالاً به اندازه نمونه های کلیک رضایت بخش نخواهد بود.

  تیزر The Baldur's Gate 3 امسال در The Game Awards پخش شد

منبع: آخرین خبر

دیدگاهتان را بنویسید